j.shmidt 500 (biały) marki Aquaform promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem j.shmidt 500 (biały) marki Aquaform oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 235.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)
235.99
OleOle!
Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)
239.00
RTV EURO AGD
Dzbanek filtrujący AQUAPHOR J.Shmidt Biały
239.00
Media Expert

Parametry

Producent:Aquaform
Kategoria:Dzbanki filtrujące
Pojemność 2.8 l

Opis

 J.SHMIDT 500 w pakiecie z dwoma wkładami wystarczy przyciskiem START uruchomić system, żeby uzyskać jakość wody oczyszczanej na poziomie mikrofiltracji charakterystycznej dla filtrów podzlewozmywakowych.

Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej po oczyszczaniu wody systemem J.Shmidt 500 woda nadaje się do spożycia bez przygotowania. AQUAPHOR J.Shmidt 500 stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji nawet w sytuacji wyjazdów służbowych, podróży, czy częstych przeprowadzek.

mobilny system uzdatniania wody może być wszędzie, nie zależnie od miejsca pobytu użytkownika. Szybkość filtracji to 1l wody na minutę. Nie ma konieczności częstego ładowania akumulatora. System J.SHMIDT 500 jest tworzony z odpornych na stłuczenie materiałów, asygnowanych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA.

Tritanowy korpus jest oporny na wszelkie uszkodzenie albo stłuczenie. Ładowanie akumulatora jest stanowczo proste, odbywa się przez uniwersalne gniazdo USB, a wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu odfiltrowującego, oznajmia o stanie akumulatora, a także statusie urządzenia.

Absolutna ochrona bakteryjna Absolutną ochronę bakteryjną w systemie AQUAPHOR J.SHMIDT 500 zagwarantuje mikrofiltracyjna membrana kapilarna - niewielkie „sito" o miliardach porów o wielkości 0,05-0,1 mikrona.

Taka wielkość jest 800 razy mniejsza aniżeli ludzki włos i pokaźnie mniejszy niż cząsteczka bakterii albo pasożytów jelitowych. Pory membrany zatrzymują choćby pyłki roślin, co oznacza, iż woda jest bezpieczna dla dzieci, osób z alergią i osób starszych.

Przygotowanie filtrowanej wody z kranu nie jest już niezbędne. Inteligentna filtracja wody, mobilna jak Ty Jako urządzenie elektroniczne, J. SHMIDT 500 z samoczynnie sterowaną mikropropmpą i zasilany przez mikroprocesor.

Ten filtr ciśnieniowy zapewnia wysoką szybkość filtracji i łatwą dostepność świeżej wody. By umożliwić przepływ wody poprzez mikrofiltrację i gęstą kompozytową jednostkę, J. SHMIDT 500 uruchamia mikropompę przy pomocy mikroprocesora.

atrybuty wkładu: • obniża twardość wody, przeznaczony do oczyszczania wody o średnim stopniu twardości (do 200 mg/l), • produktywnie eliminuje z wody zanieczyszczenia mechaniczne, aktywny chlor, substancje ekologiczne oraz metale ciężkie, • zapobiega tworzeniu się kamienia na urządzeniach AGD, • Niweluje nieprzyjemny smak i zapach, • produkt oryginalny, z polskiej dystrybucji, • Opracowany specjalnie z myślą o polskiej wodzie.

Jak używać system uzdatniania wody J.SHMIDT 500 Przed pierwszym zastosowaniem należy wyjąć wkład z opakowania, następnie włożyć wkład odfiltrowujący od spodu wewnętrznego koszyczka i obracać, aż do całkowitego uszczelnienia połączenia – ok.

ćwierć obrotu. Zamontuj koszyczek i dolną część pokrywki. Napełnij filtr wodą do pełnego podniesienia pływaka. Nałóż i obróć górną pokrywkę zawierającą baterię, mikropompę, a także proc...