EBOOK LaTeX dla niecierpliwych. Część pierwsza. Wydanie drugie (poprawione i uzupełnione), AZ#C76EA90BEB/DL-ebwm/pdf promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem EBOOK LaTeX dla niecierpliwych. Część pierwsza. Wydanie drugie (poprawione i uzupełnione), AZ#C76EA90BEB/DL-ebwm/pdf oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.82 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
LaTeX dla niecierpliwych. Część pierwsza. Wydanie drugie (poprawione i uzupełnione)
14.82
TaniaKsiazka.pl
LaTeX dla niecierpliwych. Część pierwsza. Wydanie drugie poprawione i uzupełnione
15.20
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Zofia Walczak
Kategoria:E-booki
ISBN 9788379690664
Autor Walczak Zofia
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Ilość stron 210
Rok wydania 2014

Opis

"LaTeX" jest językiem pokaźników, dzięki któremu możemy opisywać strukturę i wygląd dokumentu. Przy jego pomocy możemy przekonwerterować tekst źródłowy, pomieszany ze pokaźnikami, do dokumentu wysokiej jakości. "LaTeX" jest językiem niskiego poziomu, posiada ok. 300 pierwotnych sekwencji sterujących, które nie są rozkładalne na prostsze funkcje. Rozumie ok. 900 sekwencji sterujących zbudowanych z sekwencji pierwotnych, które są częścią zaimplementowanego słownika i dzięki nim osiągalne jest budowanie makr i wygodnego interfejsu. Książka ta na pewno przyda się studentom kierunków ścisłych, którzy są podczas tworzenia swoich prac dyplomowych. Z publikacji mogą na dodatek skorzystać pracownicy naukowi stający przed koniecznością złożenia artykułu do czasopisma naukowego.