jagodowa miłość. tom 5. kochanie, wszystko będzie dobrze promocja 2024

Cena25.16
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Czwarta Strona
Kategoria:E-booki
ISBN 9788366553934
Autor Natalia Sońska
Wydawnictwo Czwarta Strona
Rok wydania 2020

Opis

Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza – bestsellerowa kolekcja „Jagodowa miłość” dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów bez wątpienia nie zapomnicie!

Wnętrze „Słodkiej” jak za każdym razem wypełniają efektowne zapachy i aromaty wypieków Jagody. Kobieta radzi sobie doskonale, a interes ma się coraz lepiej; planuje gruntowne porządki na wiosnę i rozszerzenie cukierni.

Tymczasem Tomasz postanawia wziąć Jagodę na weekend w góry – chce jej wynagrodzić trudności i problemy, poprzez które musieli ostatnio przejść. Jednak wspólny wyjazd to tylko pretekst… Jagoda wyczuwa, że ukochany ma jej coś niezwykle ważnego do powiedzenia, ale nie jest gotowa na szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Jej własna historia wciąż za nią goni, do tego na horyzoncie czeka przystojny prawnik, Teodor – jak zawsze gotów do pomocy.

Przed Jagodą sporo nieprzystępnych decyzji. Czy odważy się wyjaśnić rodzinne tajemnice? I czy jej związek z Tomaszem okaże się na tyle dojrzały, by przetrwać naprawdę wszystko?