Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - Krystyna Bezubik (EPUB) (90 str.) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - Krystyna Bezubik (EPUB) (90 str.) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 57.6 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać?
57.60
TaniaKsiazka.pl
Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - krystyna bezubik (pdf)
64.88
InBook.pl
Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - krystyna bezubik (epub)
64.88
InBook.pl
Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać? - krystyna bezubik (mobi)
64.88
InBook.pl

Parametry

Producent:Wydawnictwo e-bookowo
Kategoria:E-booki
ISBN 9788378599364
Autor Krystyna Bezubik
Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo
Ilość stron 90
Rok wydania 2018

Opis

Czy chciałabyś usłyszeć od swojego klienta, że chce z Tobą pracować, bo Twoja strona internetowa zrobiła na nim ulepszone wrażenie aniżeli strony internetowe Twojej konkurencji? Albo iż czyta artykuły na Twoim blogu i dają mu one do myślenia? Albo iż treści, które zamieszczasz, sprawiły, że Ci zaufał i zdecydował się na kontakt osobisty? Tak, znakomicie wiesz, iż prowadząc blog:– zbudujesz w sieci uwydatniającą się firmę i wystąpisz w charakterze ekspertki (eksperta);– zdobędziesz zaufanie klientów;– dasz poznać siebie i swoje wartości potencjalnym klientom;– dotrzesz do osób, które będą chciały rozwijać się razem z Tobą.

"Jak pisać na blog ekspercki, by inni chcieli to czytać" to kurs online w formie e-booka. Dzięki niemu: – stworzysz podstawy marketingowe, które pozwolą Ci prowadzić blog, na którym będziesz zarabiać: – określisz, kim mają być Twoi czytelnicy,– sprecyzujesz tematykę, o której z przyjemnością będziesz pisać;– dowiesz się, skąd czerpać inspirację i pomysły na wpisy,zawsze posiadać o czym pisać; – przełamiesz blokady, które powstrzymują Cię przed pisaniem: – strach przed krytyką i hejtem,– brak czasu na pisanie,– powiększysz swoją motywację do pisania; – poznasz najważniejsze zasady prowadzenia bloga i tworzenia artykułów internetowych: – jak pisać przyciągające uwagę tytuły (na blog i do newslettera),– jak utrzymać uwagę czytelnika przy długim tekście,– jak pisać w niebanalny przyciągający sposób o skomplikowanych tematach (komponenty storytellingu), – otrzymasz wskazówki na temat promowania swej strony, dopełniania słów kluczowych i poruszania się w social media; Przekonasz się, że możesz prowadzić niebanalny blog, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów.

A z reguły dowiesz się, jak pisać, żeby inni chcieli to czytać. Jak pisać, by prowadzenie bloga, newslettera, fanpage’a przełożyło się na Twój plan marketingowy. Kurs w formie e-booka to: - wiedza merytoryczna, - szereg funkcjonalnych ćwiczeń, - nagrania audio, - dostęp do nagrania webinaru "Jak z sukcesem pisać na blog".