Komornik. Junior egzekutor - Michał Gołkowski (MOBI) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Komornik. Junior egzekutor - Michał Gołkowski (MOBI) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 0.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Komornik. Junior egzekutor - Michał Gołkowski (EPUB)
0.19
InBook.pl
Komornik. Junior egzekutor - Michał Gołkowski (MOBI)
0.19
InBook.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:E-booki
ISBN 9788379641659

Opis

Nadchodzi Koniec.

ale taki w cholerę prawdziwy, biblijny. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, woda zamienia się w krew. Umarli wstają z grobów, otwiera się otchłań. Państwa upadają, brat powstaje przeciw bratu, a dzieci podnoszą rękę na rodziców. Widać, że lada chwila świat spłonie.

że coś w systemie nie zaskoczyło. Generalnie, szczególnie i pobieżnie: zamiast bomby termojądrowej wychodzi fajerwerk.

Bo ludzi jest dużo za dużo, o dużo więcej, niżeli gdy święty Jan spisywał ostatnie wersety swego dzieła. Technologia poszła konkretnie naprzód, więc przed rydwanem jeźdźca Apokalipsy można uciec, pedałując na rowerze. O dziwo, w ogóle nikt nie chce umierać, choćby jeśli plakaty i ulotki reklamowe obiecują Życie Wieczne w jaskrawych kolorch pasteli.

I tak to zostaje - na wpół rozbabrana Apokalipsa.

W końcu ktoś na Górze decyduje, iż trzeba ten burdel ogarnąć.

Powołani zostają do życia Aniołowie Apokryficzni. Postawione zostaje przed nimi proste zadanie: jak najszybciej i najskuteczniej rozporządzić masą upadłościową, w którą zamieniła się nasza Ziemia. Mają dokonać inwentaryzacji, zdecydować co zrobić ze stanem zastanym, polikwidować środki trwałe, upłynnić aktywa, wymieść brudy, zgasić światło i oddać klucz na portierni.

Co robią Apokryficzni, przez ludzi wymyśleni, przez ludzi napisani i myślący częściowo jak ludzie?

Najkrócej mówiąc decydują,mają to w dupie. Że nie mają kompetencji i im się nie chce. Zwalają czarną robotę na ludzi.

Na ziemię zstępują Komornicy.