sexy bastard. tom 2. cash (213 str.) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem sexy bastard. tom 2. cash (213 str.) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.43 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
sexy bastard. tom 2. cash
22.43
TaniaKsiazka.pl
Sexy Bastard. Cash ebook
25.00
Księgarnia internetowa booktown.pl

Parametry

Producent:Wydawnictwo Kobiece
Kategoria:E-booki
ISBN 9788365740816
Autor Eve Jagger
Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
Ilość stron 213
Rok wydania 2017

Opis

"

Drugi tom ekscytującej linii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger

Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma świetnie opanowane dwie umiejętności – serwowanie kolorowych drinków i dziki seks.

Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.

Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i prędko przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?

Romans, który rozpalił fantazje czytelniczek na całym świecie

__

Ciężko było ukryć przekorny uśmieszek, kiedy czytałam tę książkę. – Books Wine and Lots of Time, blog literacki

znakomicie przemyślana i naprawdę seksowna książka. Jagger spowodowała, iż kolejny Sexy bastard skradł moje serce. – Obsessed With Myshelf, blog literacki

__

O autorce

Eve Jagger – bestsellerowa, amerykańska autorka „USA Today” i twórczyni kolekcji Sexy Bastard. Uwielbia budować niełatwe emocjonalnie postaci zadziornych kobiet i seksownych samców alfa. Kolekcja Sexy Bastard rewelacyjnie wpisuje się w ten schemat.

"


darmowy fragment: