uczucia zaklęte w kamieniu. stacja jagodno. tom 7, AZ#B42C7937EB/DL-ebwm/mobi promocja 2024

Cena22.76
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Czwarta Strona
Kategoria:E-booki
ISBN 9788379769537
Autor Karolina Wilczyńska
Wydawnictwo Czwarta Strona
Ilość stron 312
Rok wydania 2018

Opis

Do Jagodna niespodziewanie trafia Lea, artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej. Chce wykorzystać w swoich projektach krzemień pasiasty – największy dar natury z tutejszych gór, zwany też kamieniem optymizmu. Tymczasem awaria samochodu zatrzymuje ją na dłużej w urokliwej miejscowości, a nieco gburowaty mechanik, w którego ręce trafiło zepsute auto nowoprzybyłej, okazuje się bardzo ciekawy… wyłącznie czy ta znajomość nie skończy się awarią? I czy Lea rzeczywiście pojawiła się w okolicy przypadkiem?
Pozostałych, prawidłowo nam znanych bohaterów książek z cyklu „Stacja Jagodno”, również czekają nieoczekiwanki. Marysia przeżyje letnie zauroczenie i nieodłącznie związane z nim chwile miłosnej niepewności. Jadwiga postanowi wreszcie odpocząć i wyjedzie na wczasy, zostawiając córkę pod opieką nieprzepadającego za dziećmi wójta. Natomiast Babcia Róża doceni, jak drogocenne jest prawidłowe zdrowie...
W najnowszym tomie bestsellerowej sagi mieszkańcy urokliwego Jagodna odkryją, iż nie każdy oszlifowany kamień jest cenny, a to, co wartościowe, nie zawsze się błyszczy.


gratisowy fragment: