Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.42 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2
8.42
TaniaKsiazka.pl
Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!
9.11
bookbook.pl
Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2 - praca zbiorowa pod redakcją Piotra Bejrowskiego (EPUB)
9.41
InBook.pl
Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2 - praca zbiorowa pod redakcją Piotra Bejrowskiego (MOBI)
9.41
InBook.pl
Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce, które warto zobaczyć. Część 2 - praca zbiorowa pod redakcją Piotra Bejrowskiego (PDF)
9.41
InBook.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:E-booki
ISBN 9788365156266
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Promohistoria
Ilość stron 123
Rok wydania 2019

Opis

Zapraszamy w kolejną podróż po kraju śladami przeszłości - kilkanaście historycznych krain i dziesiątki atrakcji turystycznych: cerkwie i kościoły, zamki i pałace, muzea i pola bitew. Wszystkie te miejsca zasługują na bliższe poznanie i odwiedziny już w najbliższym czasie.

Rzeczpospolita nie za każdym razem była jednolita etnicznie, a jej granice ulegały licznym zmianom. Nasze ziemie zamieszkane były przez mniejszości, a także inne narody, wyznające różne wyznania. Tysiąc lat historii, setki zabytków pamiętających dawno minione czasy.

Zwiedzając nasz kraj, warto znać i rozumieć kontekst historyczny, jakże różnorodny dla poszczególnych regionów. W którym polskim regionie zamieszkali Kurpie? A w którym Bojkowie? Na którym rynku stał pomnik Stalina? Co się stało z jedynym dziełem Rubensa w naszych zbiorach? Na którym wielkopolskim zamku straszy „biała dama”? Ile budynków wybudowano na szczycie Śnieżki? Na te i inne pytania odpowiedzi wynajdziemy w tekstach składających się na drugą część naszego przewodnika „Z historią na szlaku.

Zabytki w Polsce, które warto odwiedzić”. Czy chcecie rzucić wszystko i wybrać się w podróż wraz z Histmagiem?