Keeley Compressor Plus efekt gitarowy, KE COMPRESSOR PLUS promocja 2022

Cena719.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Keeley
Kategoria:Efekty gitarowe i footswitche

Opis

Keeley Compressor to jeden z najbardziej popularnych butikowych kompresorów na świecie. Z wynikiem ponad 50,000 sztuk kompresorów zbudowanych przez warsztat Keeley, można niezaprzeczalnie powiedzieć iż Keeley zna się na zagadnieniach kompresji, limitingu,, a także sustainie.

Dzięki produktom Keeley, każdy instrument zagra jak z mistrzowskiego studyjnego nagrania, a gitara bedzie wręcz wyskakiwać z miksu. Co więcej, produkty tej firmy są proste w obsłudze. Keeley Compressor Plus to kolejny artykuł rozbudowujący linię dwu, a także cztero gałkowych kompresorów.

Keeley Compressor Plus został udoskonalony w proste a zarazem produktywne rozwiązania. Dzięki opcji Release Switch możemy dostroić urządzenie do gitary z przystawkami typu humbucker czy signle coil, takatrybuty attack czy release stosownie się zgrywały z gitarą.

Humbuckery będą wreszcie miały ten solidny i specyficzny atak którego Ci potrzeba. Ekipa Keeley zaprojektowała także bardzo naturalnie brzmiącą sekcję Tone Control, specjalnie wyczuloną na harmoniczne które tak często giną w trakcie kompresji.

Compressor Plus wyekwipowano także w Blend Control, sekcję która czuwa nad skokami i fazą sygnału gitarowego. Poza tym, Keeley Compressor Plus zagwarantuje to genialne brzmienie i jakość sygnału znane już z wczesniejszych sprzętów Keeleya, natomiast jeszcze bradziej przypasowane do Twojego instrumentu.