Ekspres kolbowy elektra – belle epoque q1 | 3-grupowy marki Resto quality promocja 2019

Cena75138.24
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie XXLgastro.pl

Parametry

Producent:Resto Quality
Kategoria:Ekspresy do kawy gastronomiczne

Opis

Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy, W ekspresach do kawy z linii BELLE EPOUQE wykorzystano najnowsze technologie. Urządzenie wyprodukowane jest z mosiądzu, miedzi lub chromu. Taka budowa powoduje, że ekspres jest trwały i elegancko wygląda.

w dodatku wzrok przyciąga stylizacja na czarujący styl retro. Konkretne wsporniki ramy zabezpieczają przed przekręcaniem się maszyny w trakcie przygotowywania pysznych napojów. Pięć stabilnych przycisków przystępny dobór ilości kawy do każdego napoju.

W urządzeniu umieszczono drobne okienko, aby móc bez problemu śledzić liczba wody w zbiorniku. Opis: mistrzowski ekspres do kawy w wersji 1-,2- lub 3-grupowej, najnowsza technologia zaparzania kawy, obudowa stworzona z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilizacje i wytrzymałość, potężny panel z klawiaturą membranową do wyboru dozowania kawy, kran parowy / wodny z pokrętłem obrotowym (wymiennym z dźwignią obrotową) i przegrodą ze stali rdzoodpornej, opatentowany podwójny schowek na filiżanki, zintegrowany silnik i pompa wirująca (1-grupowy), manometr ciśnienia pompy i kotła zintegrowany w jednym narzędziu, dwu-wskaźnikowy skrupulatny manometr ciśnienia pompy, a także bojlera, programowalny tryb nocny: zmniejszenie zużycia energii, elektroniczna regulacja temperatury wody w kotle, staranna regulacja temperatury parzenia (+/- 1 ° c), opatentowany mocniejszy bojer o obszerniejszej pojemności, jedna dysza do pary oraz jedna dysza do wrzątku, możliwość produkowania pokaźniejszej ilości pary, wytworzony z miedzi/mosiądzu, może być chromowany, właściwości techniczne: wymiary zewnętrzne [mm]: śr.

680, wys. 950+200, pojemność bojlera [l]: 12,5, moc [kW]: 5,2, zasilanie [V]: 230/400, waga [kg]: 72, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Belle Epoque?: jest to wysokiej jakości ekspres włoskiej producenta Premium, gwarancja najwyższej jakości i powtarzalności kaw, wyposażony w cicho pracującą pompę, ekspres znamionuje się specyficznym i szykownym wyglądem, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski