Amica CD4011 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Amica CD4011 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 445.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Ekspres AMICA CD4011
445.00
Media Expert
-6%
Ekspres AMICA CD4011
445.00
Avans.pl
Ekspres przelewowy Amica CD4011 0,83 l
474.07
Allegro.pl

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 0.83 l
Moc 750 W
Kolor czarny

Opis

Ekspres do kawy przelewowy z młynkiem Amica CD4011

Młynek do mielenia ziarna
Kawa przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren to nieprzeciętne rozpoczęcie dnia albo dodanie energii podczas cięższej pracy. Korzystaj z praktycznego i niezwykle precyzyjnego młynka, który starannie zmieli ziarna kawy. Przy pomocy pokrętła wybierz jeden z 5 poziomów mielenia, aby przygotować mniej albo bardziej intensywny napój. Starczy jeden ruch, aby smak kawy uzyskał nieprzeciętną głębię.

Regulacja mocy kawy
W zależności od potrzeb i upodobań swych lub gości możesz wybrać odpowiednią moc kawy. Skorzystaj z wygodnej, pięciopoziomowej regulacji młynka, by zaparzyć kawę o oczekiwanym smaku, aromacie i mocy.

Podgrzewanie dzbanka
Jeśli chcesz przygotować 6 kaw równocześnie, możesz być spokojny o to, że każda filiżanka napoju będzie jednakowo ciepła. Dzbanek w ekspresie jest podgrzewany. To daje pewność, że każdy z gości otrzyma świetnie zaparzoną i przyjemnie ciepłą kawę.

Regulacja ilości zaparzanej kawy
Zależy ci na tym, aby móc szybko i jednorazowo przygotować pokaźniejszą liczba filiżanek kawy? dzisiaj to nie problem. Starczy, że skorzystasz z pokrętła i wybierzesz liczba kawy jaką Ci trzeba. Możesz zaparzyć jednocześnie choćby 6 filiżanek napoju, który z przyjemnością podasz gościom.

typ kawy ziarnista/mielona
Ziarnista czy zmielona? Przygotuj kawę tak jak uwielbiasz. Ekspres do kawy zaopatrzony jest w młynek, dzięki któremu możesz zmielić ziarna kawy. Jeśli jednak wolisz zaparzyć kawę z już zmielonych ziaren, skorzystaj z oddzielnego pojemnika i wsyp zmieloną kawę bezpośrednio do sitka.

Ikonki LED
Podświetlane ikony LED znajdujące się na wyświetlaczu nie pozwolą Ci pomylić się w zaperzeniu perfekcyjnej kawy. Wygodne i estetyczne symbole wyraźnie prezentują wybraną moc kawy i liczba jaką chcesz przygotować.

Wyjmowany zbiornik na wodę
Pielęgnacja ekspresu do kawy jest wygodna i nietrudna. Zbiornik wody o obszerności 850 ml jest wyjmowany, dzięki temu możesz go prędko i starannie umyć pod bieżącą wodą. Tak samo łatwo go napełnisz, aby przygotować świeżą i aromatyczną kawę.

typ System przelewowy

uwielbiasz aromat świeżo zaparzonej kawy? Ekspres z systemem przelewowym to gwarancja pobudzającego zapachu i wyjątkowego smaku napoju. Gorąca woda dozowana do sitka miesza się ze zmielonymi ziarnami i trafia do dzbanka. Wygodnie i prędko przygotujesz wysokiej jakości, smaczną kawę.

objętość dzbanka
Masz gości? Chcesz przygotować więcej filiżanek kawy i nie tracić czasu na jej zaparzanie? Skorzystaj z możliwości ekspresu, który może przygotować nawet 6 kaw jednorazowo. Starczy, że pokrętłem ustawisz ekspres na odpowiednią liczbę filiżanek, a będziesz mógł podać gościom świetnie zaparzoną kawę i spędzić z nimi więcej czasu.

Moc
Zaparzenie znakomitej kawy jest o niemało prostsze, jeśli korzystasz z ekspresu o stosownej mocy. Podgrzanie wody, zmielenie kawy i zaparzenie aromatycznej esencji kawowej następują trafnie po sobie. Nie musisz wykonywać tych czynności osobno. Moc ekspresu jest wystarczająca, by zrobił to za Ciebie.

Wskaźnik gotowy do pracy

Ekspres do kawy poinformuje cię o tym, iż woda uzyskała odpowiednią temperaturę. Jak tylko woda zacznie wrzeć, wskaźnik wyraźnie się zaświeci. Teraz starczy, iż wybierzesz , a także moc kawy, żeby móc radować się smakiem i aromatem ulubionego napoju.

objętość zbiornika na ziarno
wygodny zbiornik na ziarna pomieści 120 g kawy, co z powodzeniem starczy na zaparzenie choćby kilkunastu porcji. Starczy, że raz napełnisz pojemnik, by móc zaparzyć kilka kaw bez jego kolejnego kompletowania. A jeśli masz gości, ziaren wystarczy na dużo filiżanek napoju.

dane techniczne

 • wariant: Ekspres przelewowy
 • Obsługa: Ręczny
 • Moc: 750 W
 • Młynek: Tak
 • Spieniacz do mleka: Nie
 • pojemność zbiornika na kawę: 120 g
 • objętość zbiornika na wodę: 850 ml
 • objętość dzbanka: 6 filiżanek
 • Funkcja gorącej wody: Tak
 • samoczynne wyłączanie: Nie
 • Wskaźnik poziomu wody: Nie
 • Podstawa przeciwpoślizgowa: Tak
 • Kolor: czarny
 • Wysokość: 38,8 cm
 • Szerokość: 16 cm
 • Głębokość: 31 cm
 • Waga: 3.5 kg