Amica CT5012 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Amica CT5012 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Amica CT 5012 - automatyczny
1299.00
OleOle!
-13%
Ekspres AMICA Barista CT 5012
1299.00
Avans.pl
Amica CT 5012 - automatyczny
1499.00
RTV EURO AGD
Ekspres AMICA Barista CT 5012
1499.00
Media Expert

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ekspres ciśnieniowy samoczynny Amica CT 5012 samoczynny ekspres ciśnieniowy marki Amica o mocy 1470W i ciśnieniu 19 bar. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: rodzaj kawy: ziarnista Regulacja mocy kawy Wyjmowany zbiornik na wodę objętość zbiornika na ziarno: 150 g Funkcja gorącej wody automatyczne oczyszczanie Wskaźnik poziomu wody wariant: automatyczny Materiał obudowy: Plastikobudowy: metaliczny, stal Wysokość netto: 314 mm Szerokość netto: 180 mm Głębokość netto: 400 mm Waga netto: 8.32 kg Ciśnienie: 19 Bar Długość przewodu przyłączeniowego: 100 cm Moc znamionowa (W): 1235-1470 Napięcie: 220 - 240V Dotykowy panel sterowania Ekspres Amica został wyekwipowany w prosty w obsłudze panel sterowania i intuicyjne funkcje, które sprawią,cykl przygotowywania kawy stanie się czystą przyjemnością.

Brak pokręteł i przycisków nietrudne utrzymanie urządzenia w czystości, a do tego zagwarantuje maksimum wygody podczas jego obsługi. Wysokie ciśnienie Ciśnienie powiadamia z jaką siłą woda przepływa poprzez zmieloną kawę nadając jej oryginalny smak.

To właśnie od tego parametru zależy moc i aromat napoju i jego czas przygotowywania. Wysokie ciśnienie w ekspresie Amica sprawia, iż przyrządzanie aromatycznej, gorącej kawy zajmuje tylko kilka sekund.

regulowany dozownik Caffé latte najlepiej przygotować w wysokiej, przezroczystej szklance, z kolei cappuccino bariści serwują w niskich, szerokich filiżankach. Żeby Twoja kawa wyglądała i smakowała jak z najkorzystniejszej włoskiej kawiarni, nasz ekspres został wyekwipowany w specjalny dostosowywany dozownik z możliwością przesuwania w górę i w dół.

Dzięki adapterowi urządzenie nadaje się do każdej szklanki, a kawa nie rozlewa się na boki i nie stygnie w trakcie nalewania. Regulacja mocy kawy W zależności od potrzeb i upodobań swoich lub gości możesz wybrać odpowiednią moc kawy.

Skorzystaj z komfortowej, pięciopoziomowej regulacji młynka, żeby zaparzyć kawę o oczekiwanym smaku, aromacie i mocy. Autoczyszczenie Ekspres został wyekwipowany w funkcję autoczyszczenia, dzięki temu dbanie o urządzenie jest proste, szybkie i istotnie intuicyjne.

Umieść kubek pod adapterem i dotknij odpowiednią ikonę, a gorąca woda samoczynnie oczyści jednostkę zaparzającą i pozostałe elementy ekspresu. Regularne czyszczenie to gwarancja bezpieczeństwa, długiej żywotności urządzenia, a także wspaniałego smaku kawy.

wariant kawy Ziarnista czy zmielona? Przygotuj kawę tak jak uwielbiasz. Ekspres do kawy wyekwipowany jest w młynek, dzięki któremu możesz zmielić ziarna kawy. Jeśli jednak wolisz zaparzyć kawę z już zmielonych ziaren, skorzystaj z oddzielnego pojemnika i wsyp zmieloną kawę bezpośrednio do sitka.

Wyjmowany blok zaparzający Możliwość wyjęcia i wyczyszczenia bloku zaparzającego upraszcza konserwację urządzenia i pozytywnie wpływa na jego solidność. Program Ulubiona kawa Funkcja personalizacji pozwala na zapamiętanie czasu parzenia, mocy i temperatury Twojego ulubionego napoju Stalowy młynek do mielenia ziarna Stalowy młynek precyzyjnie mieli ziarna tuż przed zaparzeniem, dzięki temu kawa ma zawsze unikatowy aromat i smak.

Wyjmowany zbiornik na wodę Wyjmowany zbiornik na wodę pomoże Ci zachować czystość urządzenia. Objętość zbiornika na ziarno objętość zbiornika na ziarno pozwoli na przygotowanie nawet kilkunastu porcji kawy.

Moc obfita moc urządzenia pozwala na szybsze przygotowanie aromatycznej kawy. Wskaźnik gotowy do pracy Kontrolki świetlne poinformują Cię o gotowości ekspresu do pracy. Dysza spieniająca Wykorzystaj ruchomą dyszę z parą i z łatwością spieniaj mleko do swojej kawy!

HotWater Nie musisz już wykorzystywać czajnika do gotowania wody – masz do niej dostęp bezpośrednio z ekspresu!