Amica CT5013 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Amica CT5013 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Amica CT 5013 - automatyczny
1399.00
OleOle!
-7%
Ekspres AMICA Barista CT 5013
1399.00
Avans.pl
Ekspres AMICA Barista CT 5013
1499.00
Media Expert
Amica CT 5013 - automatyczny
1499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Ekspresy do kawy
Kolor czarny, srebrny

Opis

Ekspres ciśnieniowy samoczynny Amica CT 5013 samoczynny ekspres ciśnieniowy firmy Amica o mocy 1470W i ciśnieniu 19 bar z funkcją przygotowywania kaw mlecznych. NAJWAŻNIEJSZE cechy: typ kawy: ziarnista Regulacja mocy kawy Młynek do mielenia ziarna Wyjmowany zbiornik na wodę pojemność zbiornika na ziarno: 150 g Funkcja gorącej wody samoczynne oczyszczanie Wskaźnik poziomu wody rodzaj: automatyczny Materiał obudowy: Plastikobudowy: srebrny, stal Wysokość netto: 314 mm Szerokość netto: 180 mm Głębokość netto: 402 mm Waga netto: 8.32 kg Ciśnienie: 19 Bar Długość przewodu przyłączeniowego: 100 cm Moc znamionowa (W): 1235-1470 Napięcie: 220 - 240V Zintegrowany system spieniający System spieniający mleko w ekspresie Amica został zintegrowany z urządzeniem, dzięki temu przygotowanie ciepłej, puszystej pianki jest banalnie proste.

Umieść rurkę spieniającą w specjalnym pojemniku z mlekiem, a urządzenie samoczynnie przygotuje przepyszny napój. Po wykonaniu kawy pojemnik z mlekiem możesz schować do lodówki, dzięki temu zachowasz jego świeżość na dłużej.

Przygotowywanie kaw mlecznych Zaprogramowane funkcje przygotowywania mlecznych kaw to gwarancja smaku i aromatu jak z kawiarni. Przy pomocy jednego przycisku przyrządzisz caffé latte czy kawę cappuccino.

W zależności od wybranego rodzaju kawy, ekspres sam dobierze optymalne ilości mleka i wody, czego skutkiem będzie napój o nadzwyczajnych proporcjach. Dotykowy panel sterowania Ekspres Amica został wyposażony w prosty w obsłudze panel sterowania i instynktowne funkcje, które sprawią,proces przygotowywania kawy stanie się czystą przyjemnością.

Brak pokręteł i przycisków przystępne utrzymanie urządzenia w czystości, a do tego gwarantuje maksimum wygody w trakcie jego obsługi. Wysokie ciśnienie Ciśnienie powiadamia z jaką siłą woda przepływa przez zmieloną kawę nadając jej oryginalny smak.

To właśnie od tego parametru zależy moc i aromat napoju i jego czas przygotowywania. Wysokie ciśnienie w ekspresie Amica powoduje, że przyrządzanie aromatycznej, gorącej kawy zajmuje tylko kilka sekund.

dostosowywany dozownik Caffé latte najlepiej przygotować w wysokiej, przejrzystej szklance, z kolei cappuccino bariści serwują w niskich, szerokich filiżankach. Żeby Twoja kawa wyglądała i smakowała jak z najlepszej włoskiej kawiarni, nasz ekspres został wyposażony w specjalny dostosowywany dozownik z możliwością przesuwania w górę i w dół.

Dzięki adapterowi urządzenie pasuje do każdej szklanki, a kawa nie rozlewa się na boki i nie stygnie w trakcie nalewania. Regulacja mocy kawy W zależności od potrzeb i upodobań swych lub gości możesz wybrać odpowiednią moc kawy.

Skorzystaj z komfortowej, pięciopoziomowej regulacji młynka, by zaparzyć kawę o oczekiwanym smaku, aromacie i mocy. Autoczyszczenie Ekspres został zaopatrzony w funkcję autoczyszczenia, dzięki czemu dbanie o urządzenie jest proste, szybkie i niezwykle intuicyjne.

Umieść kubek pod adapterem i dotknij odpowiednią ikonę, a gorąca woda samoczynnie oczyści jednostkę zaparzającą i pozostałe części ekspresu. Regularne czyszczenie to gwarancja bezpieczeństwa, długiej żywotności urządzenia oraz doskonałego smaku kawy.

Wyjmowany blok zaparzający Możliwość wyjęcia i wyczyszczenia bloku zaparzającego upraszcza konserwację urządzenia i pozytywnie wpływa na jego trwałość. Funkcja HotMilk Możliwość szybkiego przygotowania szklanki ciepłego, spienionego mleka bez konieczności brudzenia garnków.

Stalowy młynek do mielenia ziarna Stalowy młynek precyzyjnie mieli ziarna tuż przed zaparzeniem, dzięki temu kawa ma zawsze wyjątkowy aromat i smak. Wyjmowany zbiornik na wodę Wyjmowany zbiornik na wodę pomoże Ci zachować czystość urządzenia.

pojemność zbiornika na ziarno objętość zbiornika na ziarno pozwoli na przygotowanie choćby kilkunastu porcji kawy. Moc pokaźna moc urządzenia umożliwia szybsze przygotowanie aromatycznej kawy. Wskaźnik gotowy do pracy Kontrolki świetlne poinformują Cię o gotowości ekspresu do pracy.

Dysza spieniająca Wykorzystaj ruchomą dyszę z parą i z łatwością spieniaj mleko do swojej kawy! HotWater Nie musisz już wykorzystywać czajnika do gotowania wody – masz do niej dostęp bezpośrednio z ekspresu!