Blaupunkt CMP301 promocja 2021

Cena299.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.6 l
Moc 850 W
Szerokość 24 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 24 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie nie
Kolor czarny

Opis

CMP301 EKSPRES KOLBOWY BOJLER

CMP301 to wyspecjalizowane, wysokiej jakości i bezusterkowości urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, aby jego funkcjonalność i komfort obsługi spełnił wymogi i zadowolił najmocniej wymagających użytkowników i pasjonatów kawy. Konwencjonalny design sprawi,prosto wkomponuje się on w każdą kuchenną przestrzeń.

PROSTA OBSŁUGA
Przygotowanie świeżej kawy przy pomocy tego ekspresu sprowadza się tylko do naciśnięcia trzech przycisków z zaimplementowanymi diodami kontrolnymi.

Parzenie kawy początkuje się poprzez włączenie urządzenia, nasypanie zmielonej kawy do kolby i następnie naciśnięcie przycisku „Przygotowanie kawy", który za pomocą funkcji stop pozwala na wypełnienie filiżanki napojem o wybranej mocy i objętości. Po jego ponownym naciśnięciu proces parzenia kawy zakończy się. To udogodnienie, które pozwoli nam na przygotowanie kawy starannie takiej na jaką mamy obecnie ochotę.

Dzięki funkcji spieniania mleka w prosty sposób możemy stworzyć doskonałą, genialnie przygotowaną podgrzaną mleczną piankę do kawy – wystarczy nacisnąć przycisk, chwilę odczekać i cieszyć się jedwabistą pianką.

nadzwyczajnE ESPRESSO
CMP301 został wyposażony w dwa filtry, wszystko po to, by użytkownik miał możliwość przygotowania jednej albo dwóch espresso, które będą wspaniałe i zgodne z teorią uznanych na świecie baristów wg których ta minimalna filiżanka czarnej kawy powinna być przygotowywana z 7g zmielonej kawy (w pakiecie znajdują się dwa filtry jeden o objętości 7g, drugi 14g kawy). Zbiornik na wodę 1,6l sprawi, iż przygotowując kawę rzadziej będziemy musieli pamiętać o kompletowaniu wody. Wytrzymałej włoska pompa uzyskuje ciśnienie do 15 barów, co sprawi, że nasza kawa nie będzie także odbiegała swoim smakiem od tej, którą serwuje się nam w prawidłowych kawiarniach. 

genialnA TEMPERATURA PARZENIA
System podgrzewania wody działający na zasadzie bojlera sprawia, że woda zachowuje stałą temperaturę w trakcie całego procesu parzenia kawy. Układ kontroli temperatury, w którego skład wchodzą dwa termostaty, zapewni zaś wyśmienitą temperaturę parzenia kawy (95°C) oraz efektywny strumień pary wodnej do spieniania mleka (130°C).

ŁATWA KONSERWACJA
Kolejnymi, nad wyraz ważnymi udogodnieniami, w które został zaopatrzony ekspres, jest zdejmowana kratka i dysza do spieniania i wyjmowany pojemnik ociekowy. Dzięki czemu regularne czyszczenie urządzenia jest wyjątkowo proste.

ENERGOOSZCZĘDNY
Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom nie musisz martwić się o rachunki za prąd. Wysokowydajny system podgrzewania wody ewidentnie obniża zapotrzebowanie na energię elektryczną. Moc 850W w zupełności wystarcza, aby zapewnić genialne parametry pracy urządzenia. Ponadto, jeżeli zapomnisz wyłączyć ekspres, po 15 minutach bezczynności, urządzenie wyłączy się samo.

Kawa to napój od którego rozpoczynamy dzień, przygotowując ją w ekspresie Blaupunkt CMP301 nasz dzień na pewno zacznie się od przyjemności.EAN: 5901750501418
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT CMP301
typ: Ciśnieniowy
Obsługa: Ręczny
Moc: 850 W
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Nie
Spieniacz do mleka: Tak
objętość zbiornika na wodę: 1.6 l
samoczynne wyłączanie: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Nie
Funkcje specjalne: - efektywny system grzejny zapewnia najkorzystniejszą produktywność- znakomita temperatura parzenia kawy i spieniania mleka dzięki systemowi dwóch termostatów- Może przygotować 1 albo 2 filiżanki espresso- Funkcja zatrzymania przepływu wody pozwala uzyskać oczekiwaną wielkości kawy- Podwójny stalowy filtr by wydobyć z kawy jeszcze więcej aromatu i nadać jej właściwy charakter- wyekwipowany w mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadmiernym wzrostem ciśnienia
Kolor: czarny
Akcesoria w pakiecie: - Odłączana dysza spieniająca oraz wyjmowana tacka spływowa dla komfortu czyszczenia- Stalowa taca do podgrzewania filiżanek
wymiary: 300 x 240 x 300 mm
Waga: 3.2 kg