DeLonghi ECAM370.95 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DeLonghi ECAM370.95 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2889.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
ECAM370.95.S Dinamica Plus Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI
2889.00
MediaMarkt.pl
DELONGHI Dinamica Plus 370.95.T
2999.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 23 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 34 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor srebrny

Opis

EKSPRES DO KAWY DE'LONGHI DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T
 • Zaprojektowany, żeby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów, ekspres samoczynny Dinamica Plus ECAM 370.95.T zniewala funkcjonalnością, gustownym designem oraz łatwością używania i konserwacji. Instynktowny i w pełni dotykowy 3,5-calowy, barwny wyświetlacz umożliwia zaprogramowanie wymarzonej kawy, a dzięki 3 spersonalizowanym profilom, każdy członek rodziny może zapisać swój napój. Asygnowana aplikacja De'Longhi Coffee Link pozwala związać się z ekspresem za pomocą telefonu, żeby wybrać preferowany napój, zapisać własną recepturę oraz komfortowo sterować urządzeniem. Dla pełnej wygody konserwacji, ekspres posiada system automatycznego czyszczenia i odkamieniania, a jego poszczególne łatwo się demontuje i można myć w zmywarce.
 • Ekspres Dinamica Plus wyekwipowano w 3,5-calowy barwny i w pełni dotykowy ekran. Czytelne ikony i komunikaty w języku polskim w prosty sposób przeprowadzają przez cały proces parzenia kawy i wszystkie czynności konserwacji ekspresu. Intuicyjny interfejs ułatwia obsługę ekspresu. Interaktywny panel z menu w języku polskim, zezwala na nieograniczony dostęp do ulubionych kaw, dopasowanie każdej z nich do własnych preferencji oraz zapisanie spersonalizowanych przepisów w jednym z 3 przystępnych profili użytkownika.
 • posiadając ekspres Dinamica Plus możesz związać się z nim ze swojego telefonu komórkowego za pomocą asygnowanej aplikacji przenośnej. COFFEE LINK App zezwala na zdalne przygotowanie wybranego napoju oraz jego personalizację. Odkrywaj nowe smaki, przygotowując autorską kompozycję od podstaw: od wyboru filiżanki, poprzez wszystkie atrybuty aż do możliwości dodania mleka. Własny napój można także zapisać i odtwarzać za dotknięciem jednego przycisku. Aplikacja zagwarantuje dostęp do krótkich opisów kaw i porad, jak powinny być zaparzone. Sekcja Pomoc i podręcznik obejmuje interaktywny przewodnik, który krok po kroku wyjaśnia, jak korzystać z ekspresu, a także pomoże podczas pierwszego zastosowania i czynności konserwacyjnych.
 • Rozbudowana funkcja MY MENU - idealne przypasowanie do Twoich preferencji Funkcja My/ Moja Kawa, zapamiętująca preferencje wielkości (stosunek kawy i mleka) napoju, a także mocy, sprawi,za każdym razem będziesz cieszył się smakiem kawy starannie takiej, jak uwielbiasz, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu! Niezależnie od tego czy jesteś zwolennikiem "niedługiego" espresso czy marzą Ci się dłuższe chwile z filiżanką, ustawienie wybranej pojemności nigdy nie było prostsze! Naciskając przycisk "MY" możesz skorzystać ze specjalnego menu z receprurami, które można w nieskomplikowany sposób spersonalizować i zapisać, by potem móc się delektować ulubioną filiżanką kawy. W tej opcji realne jest jednoczesne zaprogramowanie ilości kawy i mleka jak i mocy kawy.W celu jeszcze lepszego dopasowania do upodobań użytkownika, w ekspresach Dinamica Plus zastosowano specyficzne rozwiązanie „Smart one touch. Dzięki niemu urządzenie „uczy się preferencji użytkownika i napoje wybierane przez niego głównie będą wyświetlać się jako pierwsze w menu.
  Bogaty wachlarz kawowych stylizacji Prawdziwe włoskie espresso czy pyszne latte macchiato? Dinamica przygotuje dla ciebie kawę według 11 przepisów. Od wspaniałej kawy dzieli cię moment: wybierz typ albo skorzystaj z menu napojów na nowym, dotykowym wyświetlaczu LCD. Przygotowywane napoje:
  • Espresso
  • Cappuccino
  • Czarna kawa
  • Doppio +
  • Cappuccino +
  • Long
  • Caffe Latte
  • Mleko spienione na gorąco
  • Espresso macchiato
  • Flat White
  • Cappuccino mix
  • Latte macchiato