DeLonghi ECAM370.95 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem DeLonghi ECAM370.95 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3079.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
DeLonghi Dinamica Plus ECAM370.95T - automatyczny
3079.00
OleOle!
DeLonghi Dinamica Plus ECAM370.95T - automatyczny
3139.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.S
3299.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.95.S
3499.00
ELECTRO.pl
ECAM370.95.S Dinamica Plus Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI
3499.00
MediaMarkt.pl
Ekspres DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.95.S
3499.00
Media Expert
Ekspres DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.95.S
3499.00
Avans.pl

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 23 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 34 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor srebrny

Opis

EKSPRES DO KAWY DE'LONGHI DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T
 • Zaprojektowany, żeby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów, ekspres samoczynny Dinamica Plus ECAM 370.95.T zniewala funkcjonalnością, gustownym designem oraz łatwością używania i konserwacji. Instynktowny i w pełni dotykowy 3,5-calowy, barwny wyświetlacz umożliwia zaprogramowanie wymarzonej kawy, a dzięki 3 spersonalizowanym profilom, każdy członek rodziny może zapisać swój napój. Asygnowana aplikacja De'Longhi Coffee Link pozwala związać się z ekspresem za pomocą telefonu, żeby wybrać preferowany napój, zapisać własną recepturę oraz komfortowo sterować urządzeniem. Dla pełnej wygody konserwacji, ekspres posiada system automatycznego czyszczenia i odkamieniania, a jego poszczególne łatwo się demontuje i można myć w zmywarce.
 • Ekspres Dinamica Plus wyekwipowano w 3,5-calowy barwny i w pełni dotykowy ekran. Czytelne ikony i komunikaty w języku polskim w prosty sposób przeprowadzają przez cały proces parzenia kawy i wszystkie czynności konserwacji ekspresu. Intuicyjny interfejs ułatwia obsługę ekspresu. Interaktywny panel z menu w języku polskim, zezwala na nieograniczony dostęp do ulubionych kaw, dopasowanie każdej z nich do własnych preferencji oraz zapisanie spersonalizowanych przepisów w jednym z 3 przystępnych profili użytkownika.
 • posiadając ekspres Dinamica Plus możesz związać się z nim ze swojego telefonu komórkowego za pomocą asygnowanej aplikacji przenośnej. COFFEE LINK App zezwala na zdalne przygotowanie wybranego napoju oraz jego personalizację. Odkrywaj nowe smaki, przygotowując autorską kompozycję od podstaw: od wyboru filiżanki, poprzez wszystkie atrybuty aż do możliwości dodania mleka. Własny napój można także zapisać i odtwarzać za dotknięciem jednego przycisku. Aplikacja zagwarantuje dostęp do krótkich opisów kaw i porad, jak powinny być zaparzone. Sekcja Pomoc i podręcznik obejmuje interaktywny przewodnik, który krok po kroku wyjaśnia, jak korzystać z ekspresu, a także pomoże podczas pierwszego zastosowania i czynności konserwacyjnych.
 • Rozbudowana funkcja MY MENU - idealne przypasowanie do Twoich preferencji Funkcja My/ Moja Kawa, zapamiętująca preferencje wielkości (stosunek kawy i mleka) napoju, a także mocy, sprawi,za każdym razem będziesz cieszył się smakiem kawy starannie takiej, jak uwielbiasz, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu! Niezależnie od tego czy jesteś zwolennikiem "niedługiego" espresso czy marzą Ci się dłuższe chwile z filiżanką, ustawienie wybranej pojemności nigdy nie było prostsze! Naciskając przycisk "MY" możesz skorzystać ze specjalnego menu z receprurami, które można w nieskomplikowany sposób spersonalizować i zapisać, by potem móc się delektować ulubioną filiżanką kawy. W tej opcji realne jest jednoczesne zaprogramowanie ilości kawy i mleka jak i mocy kawy.W celu jeszcze lepszego dopasowania do upodobań użytkownika, w ekspresach Dinamica Plus zastosowano specyficzne rozwiązanie „Smart one touch. Dzięki niemu urządzenie „uczy się preferencji użytkownika i napoje wybierane przez niego głównie będą wyświetlać się jako pierwsze w menu.
  Bogaty wachlarz kawowych stylizacji Prawdziwe włoskie espresso czy pyszne latte macchiato? Dinamica przygotuje dla ciebie kawę według 11 przepisów. Od wspaniałej kawy dzieli cię moment: wybierz typ albo skorzystaj z menu napojów na nowym, dotykowym wyświetlaczu LCD. Przygotowywane napoje:
  • Espresso
  • Cappuccino
  • Czarna kawa
  • Doppio +
  • Cappuccino +
  • Long
  • Caffe Latte
  • Mleko spienione na gorąco
  • Espresso macchiato
  • Flat White
  • Cappuccino mix
  • Latte macchiato