DeLonghi ECAM44.660 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DeLonghi ECAM44.660 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
DELONGHI ELETTA CAPUCCINO ECAM 44.660.B
2299.00
Neonet.pl
De'Longhi ekspres automatyczny Eletta Cappuccino ECAM 44.660.B
2713.00
Mall.pl

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 2 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 26 cm
Głębokość 46 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor czarny

Opis

Wybrane właściwościwariant automatyczny
zaimplementowany młynek Tak
Moc [W] 1450
Ciśnienie [bar] 15 bar
Wyjmowany pojemnik na wodę

Prosty i sprawny sposób na ułatwienie napełniania i czyszczenia newralgicznego elementu ekspresu. Wytrzymały materiał, z którego wytwarzano zbiornik zapewnia bezpieczeństwo całego procesu.


LONG COFFEE

Funkcja umożliwia wykorzystanie wysokich naczyń, niezbędnych w przypadku niektórych odmian kawy. Teraz możesz podać swój ulubiony napój tak, jak powinien być podawany, bez zbędnych manewrów i utrudnień.


progresywny system cieplny aż 2 Termobloków

Dzięki postępowemu systemowi grzejnemu Termoblok kawa przygotowywana jest w genialnej temperaturze, zapewniając najkorzystniejsze doznania smakowe. By napój był nie tylko perfekcyjny, ale też ekspresowo przygotowany, wszystkie ekspresy De'Longhi z samoczynnym systemem spieniania mleka, w zgodzie z najwyższymi standardami jakości, zostały wyekwipowane w aż 2 Termobloki, utrzymujące odpowiednią temperaturę w trakcie całego procesu parzenia. Pierwszy Termoblok odpowiada za przygotowanie kawy, drugi asygnowany jest do podgrzewania mleka. Dzięki czemu szybko przygotujesz kawę mleczną, bez konieczności czekania na schłodzenie układu grzejnego i masz pewność, że Twoja kawa będzie zaparzona w stosownych warunkach! dopełniającą zaletą systemu Termoblok, gwarantującą unikatowy komfort wykorzystywania, jest cicha praca i szybkie nagrzewanie układu. W ten sposób w mgnieniu oka ekspres będzie gotowy, żeby przyrządzić Twoją ulubioną kawę.


Cichy, wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia

O aromacie i smaku wspaniałego espresso, stanowiącego także podstawę wszystkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje adekwatny stopień zmielenia ziaren. Wszystkie ekspresy samoczynne De'Longhi mają zastosowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, zapewniającą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. To pozwala na zaparzenie wspaniałego naparu z zróżnicowanych odmian kawy, wymagających odpowiedniej obróbki. Młynek stalowy zapewnia większą precyzję dopasowania ustawień, umożliwiającą wydobycie z ziaren pełni smaku. Stalowa budowa podnosi jeszcze trwałość i odporność młynka na uszkodzenia. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści!


progresywny automatyczny system spieniania mleka LatteCrema

De'Longhi z inżynieryjną precyzją łączy innowacyjne rozwiązania techniczne z miłością do kawy. Owocem tego połączenia jest innowacyjny system spieniania mleka LatteCrema z technologią dwóch oddzielnych układów hydraulicznych i staranną kontrolą elektroniczną. To dzięki niemu za dotknięciem jednego przycisku możesz przygotować swoją kawę według spersonalizowanych upodobań i odkryć poezję subtelnego smaku aksamitnego caffelatte, nieszablonowego latte macchiato lub najdoskonalszego cappuccino z puszystą pianką.


Twoje rewelacyjne cappuccino będzie:dedykowane przyciski

Chcąc zagwarantować maksymalną łatwość przygotowania olśniewających smakiem kaw, projektanci De'Longhi przypisali im asygnowane przyciski. W ten sposób za jednym dotknięciem przygotujesz nie tylko espresso,w dodatku cappuccino, aromatyczne long coffee albo energetyzujące doppio+.


nowoczesny wyświetlacz zapewniający instynktowną obsługę

intuicyjny, dwuliniowy wyświetlacz LCD i menu w języku polskim zapewniają wygodę użytkowania i łatwą obsługę ekspresu. Dzięki temu swój ulubiony napój stworzysz w mgnieniu oka. Wybierasz opcję, kontrolując cały cykl, i już za moment delektujesz się filiżanką po brzegi wypełnioną aromatyczną kawą! Czytelne komunikaty wyświetlacza przeprowadzą Cię również przez wszystkie czynności konserwacji ekspresu.


Funkcja "Moja Kawa" - doskonałe dostosowanie do Twoich preferencji!

Funkcja Moja Kawa, zapamiętująca preferencje wielkości napoju, sprawi,za każdym razem będziesz cieszył się smakiem kawy starannie takiej, jak uwielbiasz, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu. Niezależnie od tego czy jesteś zwolenniem "krótkiego" espresso czy marzą Ci się dłuższe chwile z filiżanką, ustawienie wybranej objętości nigdy nie było prostsze. Masz do wyboru olbrzymi zakres smaku od ok. 20 ml aż do 180 ml. Rozkoszuj się dopóki tylko chcesz!


Przygotowanie 2 espresso równocześnie

Oszczędność czasu i łatwość przygotowania kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De'Longhi. Dlatego również wszystkie ekspresy automatyczne De'Longhi zezwalają na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.


Możliwość wykorzystania kawy ziarnistej albo mielonej

Ekspresy De'Longhi nie tylko przygotowują wymarzoną kawę ze świeżych ziaren za jednym dotknięciem przycisku,także zapewniają możliwość przyrządzenia naparów z zastosowaniem kawy mielonej.


samoczynne wyłączanie i program oszczędzania energii

stwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich wykorzystywania,jeszcze o środowisku. Funkcja samoczynnego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz. Wystarczy, że ustawisz jeden z aż 5 przystępnych okresów czasu, po którym urządzenie samoistnie przejdzie w tryb spoczynku. Możesz również być spokojny o czystość ekspresu, gdyż przed wyłączeniem przewody zostaną oczyszczone w automatycznym procesie płukania.


stosowne ciśnienie parzenia

Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż aby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal. Optymalne ciśnienie uzyskiwane w trakcie cyklu parzenia kawy w ekspresach De'Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu.


dostosowywana wysokość adaptera do kawy - filiżanki aż do 14 cm wysokości!

Opcja regulacji wysokości adaptera do kawy (86-142 mm!) gwarantuje możliwość wykorzystywania filiżanek najróżniejszej wysokości. To oznacza, iż możesz przygotować kawę w Twoim ukochanym kubku albo w eleganckiej szklance do latte macchiato o wysokości aż do 14 cm. Ponadto regulacja sprawia,mała czarna ma jednolitą cremę i nie rozpryskuje się w trakcie nalewania, a warstwy Twojego olśniewającego latte macchiato nabiorą optymalnej malowniczości.


Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku!

marka De'Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technice i bezusterkowości. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i postępowe podejście do designu,z reguły to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!


Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku!

producent De'Longhi to światowy ekspert w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i progresywne podejście do designu,przeważnie to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!