DeLonghi ECAM550.55 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem DeLonghi ECAM550.55 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
DeLonghi ECAM550.55SB
3299.00
OleOle!
DeLonghi ECAM550.55SB
3499.00
RTV EURO AGD
Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI ECAM550.55SB PrimaDonna Class
3499.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 2 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona, ziarna
Szerokość 26 cm
Głębokość 46 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor czarny

Opis

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! firma De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,zwykle to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

Włoskie smaki De'Longhi to rodzinna producent z włoskimi korzeniami i ponad 100-letnim dziedzictwem. Jesteśmy obecni w 140 krajach i należymy do grona światowych ekspertów w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy.

Nazwa marki pochodzi od nazwiska właściciela - Giuseppe De'Longhi. De'Longhi to więcej niżeli kawa. To przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i włoskie podejście do designu. Kolebką ekscytującej historii o kawie jest Treviso, nazywane poetycko coretese citta' czyli uprzejme miasto.

Dlaczego? Jest nie tylko miejscem, którego atmosferą delektowała się wenecka arystokracja. To właśnie w Treviso narodziło się De'Longhi. Wyższa forma delektowania się kawą Doświadczenie i wiedza De’Longhi, światowego lidera w dziedzinie ekspresów do kawy, pozwolą zaserwować kawę jak z najkorzystniejszej włoskiej kawiarni - we własnym domu.

z łatwością przygotujesz bogaty wachlarz kawowych klasyków i mlecznych wariantów, korzystając z 12 zaprogramowanych przepisów. Do ich parzenia ekspres wykorzystuje ciśnienie 19 barów, a także postępowy system grzewczy dwóch Termobloków, gwarantujące bogaty i dynamiczny aromat.

Można także modyfikować proporcje, moc i temperaturę napoju, aby odkryć swoją ulubioną kombinację. Dzięki personalizowanym profilom, zapiszesz autorski napój i odtworzysz za dotknięciem jednego przycisku.

Jak sprawić, aby Twój dom wypełniało jeszcze więcej niezwykłych, szczęśliwych momentów? Wyobraź sobie chwile błogiego wypoczynku po pracy lub radosny czas, spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Dopełni je filiżanka aromatycznej, włoskiej kawy, którą zaparzysz w mistrzowskim ekspresie automatycznym PrimaDonna Class.

Zaprojektowany tak, aby zapewnić przyjemność i niezwykłe momenty Tobie i Twoim bliskim, łączy funkcjonalność i innowacje technologiczne z pięknym, stylowym designem. Nowoczesny, kolorowy ekran TFT powoduje, że obsługa ekspresu jest prosta i przyjemna.

przeznaczona aplikacja De'Longhi Coffee Link, pozwala zespoić się z ekspresem za pomocą telefonu, by wybrać preferowany napój, zapisać własną recepturę, a także komfortowo sterować urządzeniem. Aplikacja przenośna mając ekspres PrimaDonna Class, możesz związać się z nim ze swego telefonu komórkowego za pomocą asygnowanej aplikacji przenośnej.

Coffee Link App umożliwia zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizację a nawet stworzenie zupełnie nowych przepisów kawowych od podstaw! W sekcji Napoje znajdziesz wszystkie kawy, które proponuje ekspres, a każdą z nich możesz dowoln...