Delonghi Ekspres de longhi primadonna ecam650.85.ms elite + darmowy transport! (8004399331648) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Delonghi Ekspres de longhi primadonna ecam650.85.ms elite + darmowy transport! (8004399331648) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ekspres DELONGHI PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85
5999.99
Media Expert
Ekspres DELONGHI PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85
5999.99
ELECTRO.pl
Ekspres DELONGHI PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85
5999.99
Avans.pl

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Ekspresy do kawy
Moc 1450 W
Szerokość 37 cm
Głębokość 26 cm
Wysokość 48 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor srebrny

Opis

Odkryj z DE LONGHI kanon włoskiego smaku! firma DE LONGHI to światowy ekspert w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technice i bezusterkowości. DE LONGHI to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu,przede wszystkim to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

PrimaDonna Elite Experience 650.85 to ekspres automatyczny, który pozwoli codziennie cieszyć się wyśmienicie zaparzoną kawą. Zaprojektowany tak, by spełnić wszystkie kryteria kawowych koneserów, pozwala za jednym dotknięciem przygotować włoskie klasyki: od esencjonalnego espresso po obszerny wachlarz kaw z mlekiem.

Do ich parzenia ekspres wykorzystuje nowoczesny system grzejny aż dwóch Termobloków oraz słuszne ciśnienie, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu. Amatorów słodyczy ucieszy funkcja Moja czekolada, umożliwiająca przygotowanie filiżanki tego pysznego napoju.

W ekspresie PrimaDonna Elite Experience 650.85 zaparzysz także aromatyczną herbatę (białą, zieloną, oolong, czarną), a w cieplejsze dni przygotujesz mrożoną kawę, dzięki asygnowanym tym napojom, automatycznym programom.

opatentowana, innowacyjna funkcja MixCarafe otworzy przed Tobą świat kawowych stylizacji! progresywna MixCarafe opatentowana, innowacyjna funkcja MixCarafe to zaproszenie do świata kawowych stylizacji. Zezwala na przygotowanie dowolnych napojów z dodatkowymi składnikami.

Dzięki sterowanemu samoczynnie układowi magnetycznemu, funkcja dostosowuje prędkość pracy do solidnego napoju. Elitarna karafka, zaopatrzona w dwa wymienne mieszadła, umożliwia przygotowanie kremowej gorącej czekolady, mrożonej kawy i zimnej pianki z mleka, na bazie których stworzysz własne kompilacje.

Mieszadło CHOCO idealnie łączy mleko z kakao w proszku, obracając się z małą szybkością, żeby uzyskać aksamitną i kremową gorącą czekoladę. Mieszadło AERO zostało zaprojektowane do przetwarzania zimnych elementów i pracuje dwuetapowo: najpierw przy niskiej prędkości, rozkruszając lód, a następnie z dużą szybkością, wytwarzając pianę.

Przygotuje doskonałą kawę mrożoną, wyśmienitą na upalne dni, a także zimną piankę z mleka do kaw, herbat i deserów. Pakiet poręcznych mieszadeł uzupełniają 2 tacki, które pozwolą przygotować lód w zarysie ziaren kawy.

Mrożona kawa Zaskocz domowników, a także gości orzeźwiającą i esencjonalną kawą mrożoną! Dzięki innowacyjnej funkcji MixCarafe i skrupulatnemu mieszadłu AERO, błyskawicznie przygotujesz ją w ekspresie PrimaDonna Elite Experience 650.85.

Możesz ją podać z oryginalnymi kostkami lodu w kształcie ziarenek kawy i ozdobić np. Bitą śmietaną posypaną gorzkim kakao. Tak zaserwowana, rozpieści zmysły nie tylko w upalne dni! trafne ciśnienie i postępowy system Termobloków Do wydobycia z każdego ziarna kawy pełni smaku, ekspres PrimaDonna Elite Experience 650.85 wykorzystuje podczas procesu parzenia optymalne ciśnienie, które gwarantuje bogaty i intensywny aromat naparu.

Natomiast, dzięki innowacyjnemu systemowi grzejnemu, kawa jest parzona w znakomitej temperaturze. By była aromatyczna, perfekcyjna w smaku, a jednocześnie szybko przygotowana, wszystkie ekspresy DE LONGHI z automatycznym systemem spieniania mleka zostały wyekwipowane w dwa Termobloki.

Utrzymują one odpowiednią temperaturę podczas całego procesu parzenia. Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, a drugi przeznaczony jest podgrzewaniu mleka. Nie trzeba czekać, aż pojedynczy Termoblok schłodzi się do temperatury stosownej dla espresso, co pozwala prędko i w stosownej temperaturze przygotować napój mleczny.

uzupełniającą zaletą tego ergonomicznego systemu jest cicha praca i prędkie nagrzewanie układu. Ekspres będzie gotowy w mgnieniu oka, by przyrządzić Twoją ulubioną kawę! termiczna karafka termiczna izolacja karafki i możliwość przechowywania w lodówce sprawią, że mleko będzie zawsze świeże i adekwatnie schłodzone.

Karafkę wyekwipowano w funkcję automatycznego czyszczenia, zintegrowaną w pokrętle regulacji piany. Aktywuje ona cykl płukania wodą i strumień pary, czyszcząc komponenty użytkowane do przygotowania mleka.

na dodatek dzbanek łatwo rozłożyć, a wszystkie jego części można myć w zmywarce. Obszerny, dotykowy, kolorowy wyświetlacz obfity, dotykowy, kolorowy ekran o rozdzielczości 4.3" czyni obsługę ekspresu prostą i instynktowną.

Interaktywny panel z menu w języku polskim, zezwala na nieograniczony dostęp do ulubionych kaw, dopasowanie każdej z nich do własnych preferencji, a także zapisanie spersonalizowanych przepisów w jednym z 6 dostępnych profili użytkownika.

Wyświetlane na panelu, czytelne ikony i komunikaty w prosty sposób przeprowadzają przez cały proces parzenia kawy i wszystkie czynności konserwacji ekspresu. Aplikacja mobilna mając ekspres PrimaDonna Elite Experience 650.85, możesz scalić się z nim ze swojego telefonu komórkowego przy pomocy przeznaczonej aplikacji przenośnej.

COFFEE LINK App pozwala na zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizację, a nawet stworzenie