Jura Ekspres ono 15505 czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Jura Ekspres ono 15505 czarny oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1223.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Ekspres ciśnieniowy Jura ONO (EA)
1223.00
iMobile
Jura Ono Black (EA)
1599.00
OleOle!
Jura Ono Black (EA)
1599.00
RTV EURO AGD
Ekspres automatyczny JURA ONO Black - czarny
1799.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Kolor czarny

Opis

Doradztwo oraz zamówienia ekspresów JURA:

Mateusz Morka

725 202 007 (9.00 - 16.00), 32 284 70 32
m.morka@cafesilesia.pl

ONO Black

wyśmienita kawa. Nie z kapsułki.

nieprzeciętny ekspres na jedną filiżankę przeznaczony dla tych, którzy kochają kawę, cenią wysoką jakość i dbają o środowisko. ONO to coś więcej aniżeli ekspres do kawy – to nieszablonowe chwile delektowania się kawą.

Jako progresywny i do tej pory jedyny tego typu ekspres do kawy, ONO uwydatnia się specyficznym wzornictwem i oferuje niezwykłe doznania. Odkryj ONO i w mgnieniu oka zostań swoim własnym baristą.

Jedna filiżanka, zero kapsułek

Wybieraj gatunek kawy według własnego gustu, ciesz się całkowitą niezależnością i pomagaj trwale ograniczać liczba odpadów.

Wciel się w rolę baristy

Celebruj przyrządzanie kawy z ONO i wciel się w rolę baristy, obsługując ekspres przy pomocy korbki i dźwigni. W ten sposób już samo przyrządzanie stanie się niezwykłym przeżyciem.

znakomita kawa

Delektuj się niezmiennie wysoką jakością kawy lub espresso, wybierając adekwatny gatunek i moc kawy przy przyrządzaniu każdej filiżanki.

atrybuty
Nie z kapsułki

Używając świeżej kawy mielonej, możesz dowolnie wybierać gatunek kawy dla każdej filiżanki. Gwarantuje to pełną niezależność i pozwala odkrywać zupełnie nowe smaki, tworzyć własne mieszanki i np. Wspierać potężne plantacje kawy działające zgodnie z zasadą Fairtrade lub lokalne palarnie. W ekspresie ONO nie używa się kapsułek ani saszetek, dlatego w trakcie przyrządzania kawy nie powstają niepotrzebne odpady. Fusy to w stu procentach naturalny produkt, który doskonale pasuje do kompostowania albo jako nawóz do roślin.

Poczuj się jak barista

Poczuj niezwykłą przyjemność z przyrządzania wysmakowanej kawy – wszystkimi zmysłami: aromat świeżej kawy mielonej, niebanalna obsługa przy pomocy korbki i dźwigni, dźwięk ekstrakcji, specyficzny smak doskonałej kawy, niezwykły design tego nowatorskiego ekspresu. Dzięki czemu ekspresowi możesz za każdym razem wcielić się w rolę baristy, celebrując przyrządzanie kawy i wyrażając podziw dla jej wspaniałego smaku.

idealna kawa

rewelacyjna kawa za każdym razem: dzięki opracowanej przez JURA nowoczesnej technologii zaparzania, ONO pozwala radować się za każdym razem kawą i espresso o tej samej, najwyższej jakości. W trakcie przyrządzania każdej filiżanki możesz indywidualnie ustawić moc kawy, a choćby wybrać inny gatunek – zgodnie z własnymi upodobaniami. Perfekcyjny dla wszystkich tych, którzy lubią oddać się chwili przyjemności przy filiżance kawy i delektować się smakiem różnych gatunków. ONO jest asygnowany zwykle do przyrządzania specjałów z czarnej kawy: perfekcyjnego espresso i czarnej kawy.

Zalecane akcesoria (opcjonalne)

ONO to ekspres na kawę mieloną. Dlatego jego wspaniałym uzupełnieniem jest nowy młynek do kawy P.A.G. Klasy premium, który ma siedem dostosowywanych stopni mielenia.

Czytaj dalej →
zrównoważony rozwój we wszystkich aspektach

odporność produktów jest dla JURA kluczem do zrównoważonego rozwoju. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości materiałów, precyzyjnego i skrupulatnego wykonania, łatwości serwisowania oraz designu, który nawet po wielu latach używania nadal wygląda świeżo i nie sprawia wrażenia przestarzałego. Ponadto kompetentni konsultanci z naszego działu obsługi klienta są w każdej chwili do Twojej dyspozycji, a nasz serwis podkreśla się najwyższą przystępnością, proponując najkorzystniejsze doradztwo i szybką pomoc.

informacje technologiczne Specjały Charakterystyka artykułu Standardy automatycznych ekspresów do kawy JURA Standardy obsługi i programowania Standardy higieny Standardy energetyczne W ilośćch