Graef ES1000 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Graef ES1000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6290.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Ekspres GRAEF Contessa ES1000
6290.00
Media Expert
Ekspres do kawy kolbowy GRAEF ES 1000 CONTESSA
6330.00
Café Silesia

Parametry

Producent:Graef
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu kolbowy
Kolor biały, niebieski

Opis

nieskomplikowany w obsłudze ekspres kolbowy, dzięki któremu możesz radować się znakomitym espresso w domowym zaciszu. Obudowa została wykonana ze stali rdzoodpornej z wykończeniem z czarnego szkła. Ekspres został zaopatrzony w potrójny termoblok, ogrzewaną w grupę zaparzającą o średnicy 58mm, a także wielki zbiornik na wodę o objętości 2,5 l.

Ekspres pozwala osiągnąć mistrzowskie efekty dzięki w pełni programowalnym przyciskom dla pojedynczego i podwójnego espresso oraz możliwości jednostkowego zaprogramowania pojemności. Ekspres posiada też regulator PID który umożliwia pomiędzy innymi regulację temperatury. Zaimplementowany manometr, a także stoper pozwalają precyzyjnie kontrolować ciśnienie, a także czas ekstrakcji.

Potrójny termoblok zapewnia wysoką stabilność temperaturową a także iż ekspres niezwykle prędko się nagrzewa i jest gotowy do pracy a także jest nieskomplikowany w konserwacji. Ekspres został wyposażony w możliwości ustawienia twardości wody z przypomnieniem o odkamienianiu oraz programy usuwania kamienia.
Spienianie mleka w ekspresie Graef Contessa jest jeszcze łatwiejsze! Drugi niezależny obieg wody (dodatkowy termoblok, a także druga pompa o maksymalnym ciśnieniu 6 bar) zapewniają ciągły, konkretny strumień pary nawet przy jednoczesnym parzeniu kawy. Dzięki profesjonalnej dyszy do spieniania mleka z ochroną przeciw poparzeniu, oraz załączonego do zestawu dzbanka, bez problemu przygotujemy perfekcyjne cappuccino czy latte machiato. Ponadto ekspres został wyposażony w osobną dyszę do wrzątku.

Na górze ekspresu znajduje się podgrzewana tacka na filiżanki, dzięki temu za każdym razem będą one miały genialną temperaturę do serwowania kawy.

informacje techniczne