Graef FK701 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Graef FK701 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Graef FK 701
599.00
OleOle!
Graef FK 701
599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Graef
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu przelewowy

Opis

Kompaktowa budowa Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. GRAEF FK 701 to ekspres przelewowy, w którym przygotujesz pyszną i aromatyczną kawę. Biała obudowa z tworzywa nienaturalnego wraz z elementami ze stali rdzoodpornej nadają GRAEF FK 701 mocnego,też eleganckiego charakteru.

Kompaktowa budowa sprawia, iż ekspres nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Znakomite warunki zaparzania wielka moc pracy, bo aż 1200 W, ale także system grzewczy ze stali i obfita głowica do zaparzania z ośmioma punktami termicznymi nieszablonowy smak i aromat zaparzanej kawy.

adekwatna temperatura parzenia ok. 94 poziomy (92 - 96 st.C) to gwarancja, że nasza kawa zostanie zaparzona szybko, a jej składniki optymalnie rozpuszczone. Intuicyjny w obsłudze przy pomocy progresywnego panelu dotykowego ''Touchdisplay'' możemy łatwo i przyjemnie sterować pracą ekspresu.

Panel zezwala na pomiędzy innymi wybór żądanej liczby filiżanek - od dwóch do dziesięciu, w krokach co dwa, jak w dodatku uruchomienie funkcji Blooming dla szybkiego zaparzania kawy przed upływem 30 sekund.

Prosty w czyszczeniu ma aytomatyczny wyłącznik. Ekspres GRAEF FK 701 zaopatrzono w automatyczny program usuwania kamienia, który aktywuje się po 70 cyklach zaparzania kawy. Demontowana komora na kawę oraz przemysłowych dzbanek nadają się do mycia w zmywarkach.

Ekspres wyłączy się automatycznie po 30 minutach bezczynności. Funkcja podtrzymywania ciepła GRAEF FK 701 posiada zbiornik na wodę z czujnikiem poziomu wody, zabezpieczenie przed kapaniem, dzbanek ze szkła hartowanego o pojemności 1,25 l, który pomieści do 10 filiżanek kawy.

Cały dzbanek kawy gotowy jest w zaledwie 5-6 minut, a za pomocą podgrzewacza kawa utrzyma przez okres 30 minut stosowną temperaturę +80 st. C....