Jura E4 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Jura E4 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ekspres do kawy JURA "E4 Piano White"
3999.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres JURA E4 Piano Czarny
3999.00
Media Expert
Ekspres do kawy JURA "E4 Piano Black"
3999.00
Przyjaciele Kawy
E4 Piano White (EA) Ekspres ciśnieniowy JURA
3999.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.9 l
Szerokość 28 cm
Kolor czarny

Opis

Ekspres do kawy JURA E4 Piano Black 15435 NOWOŚĆ

Absolutna NOWOŚĆ!

Pierwszy, pełnowymiarowy ekspres do kawy skierowany dla wszelkich pasjonatów wyłącznie czarnej kawy.

JURA E4 to nowoczesny ekspres do kawy, który proponuje perfekcyjnie przyrządzone espresso. Wszystko to jest możliwe dzięki połączeniu mistrzowskiego młynka Aroma Grinder z jednostką zaparzającą ósmej generacji i procesem parzenia 3D.

Poznaj nowy ekspres klasy Premium JURA E4

Specjały kawowe do przygotowania:

Kawy czarne:

1 Espresso, 2 Espresso, 1 Kawa, 2 Kawy

Gorąca woda

Wygląd i obsługa


Prosta obsługa

Ekspres JURA E4 został wyekwipowany w nowy, znaczny wyświetlacz. Czytelne symbole sprawiają, iż obsługa urządzenia jest banalnie prosta i odbywa się za pomocą 4 przycisków. Ekspres ciśnieniowy JURA ma podwójną wylewkę do kaw czarnych, a także wylewkę gorącej wody. Dzisiaj w celu przygotowania np. Herbaty, przy pomocy pokrętła można wygodnie uruchomić przygotowanie gorącej wody i wlać do filiżanki do 300 ml wody w maksymalnie niedługim czasie.
Pojemny zbiornik na ziarna kawy (280 g) i obfity zbiornik na wodę (1,9l) zapewni dłuższe przerwy między ich uzupełnianiem.

nieprzeciętny design

JURA E4 to odzwierciedlenie szwajcarskiego designu w najlepszym wydaniu. Tradycyjne linie frontu w kolorze ponadczasowej czerni Piano Black uwydatnione chromowanymi dodatkami nadają ekspresowi JURA E4 szczególnej elegancji.

Główne technologie jakie zastosowano w ekspresie JURA E4

genialny smak kawy w ekspresie JURA E4 zagwarantuje:

→ profesjonalny młynek Aroma Grinder

W ekspresie JURA E4 zastosowano profesjonalny młynek Aroma Grinder eksponuje się niezaprzeczalnie głębszym aromatem mielonej kawy, wysoką jakością mielenia i wytrzymałością poprzez cały okres używania.

→ znakomite espresso

Wydobycie całego bogactwa smaków i aromatów ukrytych w ziarnach kawy jest realne dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®). Powoduje on, iż każdy napój smakuje wyjątkowo. Cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę poprzez zmieloną kawę w prędko następujących po sobie cyklach.

→ Jednostka zaparzania 8 generacji

E kspres do kawy JURA E4 wyekwipowano w absolutną nowość - ośmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Przy jednoczesnym wykorzystaniu technice zaparzania 3D woda wydostająca się poprzez kilkanaście punktów, równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy w efekcie stwarzając rewelacyjny efekt końcowy, który możemy spróbować w naszej filiżance.

→ Inteligentny system wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra

Filtr CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody, broniąc ekspres przed osadami z kamienia i wytrącając z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, równocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Ekspres JURA E4 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID i wyłapuje go samoczynnie.

samoczynne czyszczenie ekspresu do kawy JURA E4


Higiena absolutna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem jednego przycisku.

Dzięki czytelnym komunikatom, czynności konserwacyjne jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne w stosowaniu.