Jura E6 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Jura E6 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4197.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
E6 PLATIN Ekspres ciśnieniowy JURA
4197.00
MediaMarkt.pl
Jura E6 Platin
4199.00
RTV EURO AGD
Ekspres JURA E6 Platinum (EB)
4199.00
Media Expert
Ekspres do kawy JURA „E6 Platin"
4199.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres JURA E6 Dark Inox (EB)
4199.00
Media Expert

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.9 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 28 cm
Głębokość 44 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor srebrny

Opis

Doradztwo, a także zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
E6

Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

cykl impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni.

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje automatycznie filtr; filtr CLARIS Smart zapewnia wodę o idealnej jakości.

Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z postępowym wyświetlaczem TFT oraz napełnianym od przodu zbiornikiem wody.

Higiena absolutna zapewniająca znakomity efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Klucz do głębokiego i wyrazistego smaku kawy leży w sposobie jej przyrządzania. Marka JURA udoskonaliła od podstaw proces parzenia kawy espresso. Z tego też powodu specjały przyrządzane w ekspresie E6 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Słuszny cykl mielenia zagwarantuje sześciostopniowy młynek AromaG3. Prędko i równocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, gwarantując za każdym razem ich świeżość. Jednostka zaparzająca, przystępna w zróżnicowanych wersjach, ma objętość od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie stosownych warunków parzenia. Opracowany przez firmę JURA proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku śladowej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem zróżnicowanych stopni intensywności zagwarantuje najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami. Postępowa technologia delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną. Rezultat wzbudzi Państwa zachwyt!

Inteligentny system wody z samoczynnym rozpoznawaniem filtra

Filtry wody CLARIS gwarantują wodę o wspaniałej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie lub chlor). Żeby w sposób trafny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, marka JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technice RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie. Wykorzystanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swojej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcję: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną zapewniają najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwufiliżankowy przystało, E6 przyrządza na życzenie dwie kawy espresso albo zwykłe kawy jednocześnie. Innowacyjny barwny ekran TFT sprawia, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości. Obszerny pojemnik na ziarna o obszerności 280 gr zapewnia nieustanną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie chroniącej aromat ziarna kawy zachowują świeżość. Dostępny od przodu zbiornik wody o pojemności 1,9 litra gwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze detale nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która nadzwyczajnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego wyjątkowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez mnóstwo lat.

Higiena totalna

Konserwacja postępowego samoczynnego ekspresu do kawy jest równie prosta, co przyrządzanie uwodzicielskich specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności umożliwia podmianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie perfekcyjnego efektu spieniania mleka.

Specjały Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie zrównoważony rozwój Konserwacja Wylewki W liczbach