Jura E8 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Jura E8 oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
E8 Moonlight Silver (EB) Ekspres ciśnieniowy JURA
5899.00
MediaMarkt.pl
-9%
Ekspres JURA E8 Moonlight Silver (EB)
5899.00
Media Expert
-9%
Ekspres JURA E8 Piano White (EB)
5899.00
Media Expert
-9%
Ekspres do kawy JURA „E8 Moonlight Silver" (2020)
5899.00
Przyjaciele Kawy
-9%
Ekspres JURA E8 Dark Inox (EB)
5899.00
Media Expert
-9%
Ekspres do kawy JURA „E8 Piano White"
5899.00
Przyjaciele Kawy
-9%
Ekspres do kawy JURA „E8 Dark Inox" (2020)
5899.00
Przyjaciele Kawy
-9%
E8 Piano White (EB) Ekspres ciśnieniowy JURA
5899.00
MediaMarkt.pl
Jura E8 (EB) Dark Inox
6448.00
RTV EURO AGD
Jura E8 (EB) Piano Black
6448.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.9 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona, ziarna
Szerokość 28 cm
Kolor czarny, biały, srebrny

Opis

JURA E8 One Touch Platinum

Urządzenia JURA z nowej linii E rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Ciągłe prace nad doskonaleniem cyklu parzenia espresso czy innych rozwiązań dały genialny towar proponujący:

  • możliwość przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o znakomitym aromacie,
  • instynktowną obsługę dzięki wyświetlaczowi TFT
  • nienaganną higienę mającą atest TÜV,
  • znakomite wzornictwo.

pokaźne spektrum specjałów kawowych do przygotowania:

1 Flat White
1 Latte Macchiato
1 Cappuccino
2 Kawy
1 Kawa
2 Espresso
1 Espresso
2 Ristretti
1 Ristretto
1 porcja pianki mlecznej

JURA E8 - Światowa nowość P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) to udoskonalony sposób przyrządzania niepokaźnych pojemnościowo specjałów kawowych takich jak: ristretto i espresso. P.E.P.® pozwala wydobyć bogactwo ukrytych w kawie aromatów, dzięki czemu każdy napój smakuje niezwykle. Cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w momentalnie następujących po sobie cyklach.

technika gładziutkiej pianki

lubiane specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się znakomicie dzięki technologii gładziutkiej pianki. Technologia fine foam świetnie spienia mleko uzyskując doskonale gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.

Młynek AromaG3

Nowy młynek sześciostopniowy AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie pełni aromatu kawy.

Inteligentny system Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca zezwala na regulacje ilości kawy od 5 nawet do 16 gramów kawy. Osiem stopni intensywności zapewnia największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wynik w filiżance jest za każdym razem ten sam – nadzwyczajny.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

wykorzystywanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najkorzystniejszej jakości kawę. Filtr CLARIS broni ekspres samoczynny przed osadami z kamienia i wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i aromat, równocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany poprzez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze wykorzystywania filtra. Ekspres E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo przy pomocy technice RFID. Używanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej bezawaryjne.

JURA wyznacza świeże standardy prostej obsługi

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski i postępowy ekran TFT sprawiają, iż obsługa tego urządzenia jest nad wyraz prosta. Ekspres E8 wyekwipowany w podwójną wylewkę kawy przyrządzi jednocześnie dwie filiżanki espresso lub kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy ( 280 g) z funkcją Aroma Protection i spory zbiornik na wodę (1,9l) to dłuższe przerwy pomiędzy ich dobieraniem.

genialny design

Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E8 niezwykłą estetykę, która znakomicie będzie pasować do każdej kuchni. Jego nieszablonowa elegancja będzie fascynować jeszcze poprzez niemało lat.

Higiena totalna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest z łatwością zdejmowalną i dostosowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny oraz gwarantuje nadzwyczajny efekt spienionego mleka.