Jura ENA 8 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Jura ENA 8 oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Jura ENA 8 Sunset Red
4299.00
RTV EURO AGD
-28%
Ekspres do kawy JURA ENA8 Sunset Red
4299.00
Café Silesia
-28%
Ekspres do kawy JURA ENA8 Nordic White
4299.00
Café Silesia
-28%
Ena 8 Nordic White Ekspres ciśnieniowy JURA
4299.00
MediaMarkt.pl
-28%
Ekspres do kawy JURA ENA8 Metropolitan Black
4299.00
Café Silesia
-28%
Jura ENA 8 Metropolitan Black
4299.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy Jura ENA8 Touch Full Nordic White
4599.00
Café Silesia
Ena 8 Touch Metropolitan Black Ekspres ciśnieniowy JURA
4599.00
MediaMarkt.pl
Ekspres do kawy Jura ENA8 Touch Full Metropolitan Black
4599.00
Café Silesia
Jura ENA8 Touch Full Nordic White
4599.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy Jura ENA8 Touch Massive Aluminium
5999.00
Café Silesia

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.1 l
Kolor czarny, biały

Opis

JURA ENA 8 Metropolitan Black JURA ENA 8 to:szwajcarska prezycja i progresywne technologie- na długie lata używaniaświatowa nowość - proces Ekstrakcji Pulsacyjnejprzygotuje świetne espressounikatowe wzornictwo - zbiornik na wodę o strukturze kryształu25 miesięcy gwarancji producentaDOOR-TO-DOOR właściwości szczególneKolorowy, instynktowny wyświetlacz i kompaktowy design - wyśmienity do niewielkich przestrzeni.

Programowanie 10 specjałów kawowych, w tym espresso doppio i espresso macchiato. Zintegrowana wylewka kawy i mleka - zawsze wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Możliwość wykorzystywania dwóch wielkości filtra CLARIS Smart albo Smart mini w zależności od ilosci przygotowywanych specjałów.

Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca woda Ekspres przygotuje 10 specjałówRistrettoEspressoEspresso macchiatoEspresso doppio KawaKawa białaCappuccino Latte macchiatoPianka mlecznaGorąca wodaW komplecie z ekspresem: filtr CLARIS Smart Mini 1 szt.

2-fazowe tabletki czyszczące 2 szt. Wężyk do mleka wraz z końcówkami wymienna końcówka dyszy mleka 1 szt. Przedłużka filtra CLARIS Smart Mini akcesoria do kawy mielonej ściereczka z mikrofibry instrukcja obsługi w języku polskimSwiss Made Szwajcarskie standardy produkcji i stała kontrola jakości ma bezpośredni wpływna zadowolenie klientów, ponieważ wybierając ekspres JURA decydują się na:trwałą jakośćwiele lat funkcjonowania bez usterekszeroki dobór specjałów za naciśnięciem jednego przyciskuwyróżniający się designinnowację i precyzję wykonania Gwarancja i serwis25 miesięcy gwarancji DOOR-TO-DOORJURA jako globalny lider innowacji w zakresie samoczynnych ekspresów do kawy za podstawowe wartości stawia precyzję, jakość, solidność i maksymalizację wartości smakowych w filiżance.

Jednym z nadrzędnych kryteriów selekcji Autoryzowanych Dystrybutorów jest stawianie na pierwszym miejscu najwyższej jakości obsługi klienta, na każdym etapie eksploatacji urządzenia – od rekomendacji właściwego rozwiązania, przez wsparcie techniczne, a także pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.nabywając ekspres do kawy do wykorzystania domowego u Autoryzowanego Dystrybutora JURA mają Państwo gwarancję pełnej i kompetentnej obsługi gwarancyjnej w okresie 25 miesięcy od dnia zakupu z opcją charakterystyczną DOOR-TO-DOOR.

Design ENA 8 Metropolitan Black to najistotniej kompaktowy w pełni samoczynny ekspres wrodzinie JURA, który został tworzony z myślą onajmniejszych przestrzeniach.Cechą charakterystyczą ekspresu jest zaokrąglony zbiornik na wodę.

Całości projektu dopełniają chromowane detale i panele boczne w odcieniu połyskującej, wiśniowej czerwieni.Kluczowe technologie JURA Najwyższej jakości espresso.mistrzowski młynek Aroma dzięki zoptymalizowanej geometrii żaren to o 12,2% więcej aromatu w stosunku do pozostałych młynków JURA i konsekwentnie wysoka jakosć mielenia w całym okresie stosowania.proces Ekstrakcji Pulsacyjnej P.E.P.

to progresywny, wydłużony cykl zaparzania, dzięki któremu ekspres JURA proponuje espresso w standardzie najkorzystniejszych światowych kawiarni.obfite możliwości na niewielkiej przestrzeni.Pomimo kompaktowych rozmiarów ekspres ENA 8 daje ogromne możliwości w zakresie przygotowania specjałów kawowych i nie tylko.

barwny ekran TFT i jasno określone pola wyboru pozwolą na przygotowanie aż 10 specjałów. Ponadto według najprostrzej koncepcji obsługi JURA - ekspres ENA 8 w pełni obsłużmy od frontu - uzupełnimy wodę, dosypiemy ziaren.

Pianka mleczna niczym od baristy.Ekspres ENA 8 został wyekwipowany w dyszę do spieniania mleka, dzięki której przygotujemy szeroką gamę kaw z dodatkiem pianki mlecznej albo samą piankę mleczną, na przykład do deserów.

Dysza wyekwipowana jest w wymienną końcówkę, którą w razie potrzeby mozna prosto umyć albo wymienić.Zintegrowana wylewka kawy i mleka - za każdym razem wiadomo, gdzie postawić filiżankę. Inteligentny system wody.progresywny system wody I.W.S.

z czujnikiem filtra CLARIS Smart to system, który go automatycznie rozpoznaje. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste i produktywne. System dba o najwyższą jakość wody dla perfekcyjnej kawy.Z uwagi na fakt, iż ekspres ENA 8 jest asygnowany do mniejszych skuteczności, a zatem spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie przygotowywanych jest 3-5 filiżanek kawy dziennie - JURA opracowała filtr CLARIS Smart mini o objętości 30 litrów.