Jura S8 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Jura S8 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Ekspres do kawy JURA S8 Moonlight Silver (EA)
6999.00
Café Silesia
-7%
Ekspres do kawy JURA S8 Piano Black (EA)
6999.00
Café Silesia
-7%
Jura S8 Moonlight Silver
6999.00
RTV EURO AGD
-7%
S8 Piano Black (EA) Ekspres ciśnieniowy JURA
6999.00
MediaMarkt.pl
Ekspres do kawy JURA S8 Chrome (EA)
7499.00
Café Silesia

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 1.9 l
Szerokość 28 cm
Kolor srebrny

Opis

Pierwsza dostawa ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

kupując ekspres JURA S8 Chrome otrzymasz od nas specjalny komplet gratisów w postaci 3 kg kawy Bazzara Dolcevivace oraz kompletu filiżanek do espresso, a także cappuccino - po 4 sztuki filiżanka+spodek.

- Jura to legendarna jakość powstająca w Szwajcarii doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - wspaniała kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający świeże, światowe standardy i szczegóły najwyższej klasy

JURA S8 Chrome Szwajcarska perfekcja kawy

- aż 15 programowalnych kaw za naciśnięciem jednego przycisku
- System PEP - polegający na impulsowym parzeniu kawy w szybkich cyklach
- Nowy, prędki i skrupulatny młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki dotykowemu kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy od 72 do 118 mm
- rewelacyjnej jakości pianka mleczna dzięki zaimplementowaniu najnowszej technologii fine foam

JURA S8 Chrome to model przygotowany do korzystania domowego gwarantujący prostą obsługę i smak kawy na najwyższym poziomie. Wyjątkowo znaczny czytelny wyświetlacz (4.3 cala) ekspresu stanowi idealne centrum dowodzenia twojego ekspresu. Nowy, ulepszony cykl ekstrakcji pulsacyjnej (PEP) pozwala wyciągnąć z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu. Cykl ekstrakcji pulsacyjnej zastosowany w ekspresie JURA S8 Chrome to jedyna tego rodzaju technika, która optymalizuje czas ekstrakcji kawy i zagwarantuje najintensywniejszy aromat dodatkowo w przypadku niewielkich kaw takich jak espresso czy ristretto. Ekspres JURA S8 Chrome to postępowy, stylowy i perfekcyjny pod każdym względem samoczynny ekspres do kawy, dzięki któremu będziesz w stanie przygotować specjały mleczne po naciśnięciu jednego przycisku.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji ekspresu JURA S8 Chrome

barwny ekran TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem JURA S8 Chrome
Ekspres samoczynny JURA S8 Chrome jest szczególnie prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu obszernemu wyświetlaczowi TFT (4.3 cala). Ekran daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Za pomocą kolorowego wyświetlacza można w prędki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Ponadto na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na znakomite latte.

wspaniale zaparzone espresso dzięki nowej technologi PEP
znakomicie zaparzona kawa espresso jest wizytówką ekspresu JURA S8 Chrome. Użyty w tym modelu ekspresu system pulsacyjnej ekstrakcji kawy pozwala na wyciągniecie pełni smaku i aromatu z parzonej kawy. Nowy, skrupulatny, 6-stopniowy młynek Aroma G3 błyskawicznie i dokładnie mieli ziarna, które są przekazywane do elektronicznie sterowanej jednostki zaparzania o objętości od 5 do 16 gramów, która inteligentnie dostosowuje ciśnienie do określonej przez użytkownika ilości zmielonej kawy. Ekspres JURA S8 Chrome ma aż 10 stopni aktywności mocy kawy.

Inteligenty system wody z samoczynnym czujnikiem filtra
użytkowanie filtra wody w ekspresie JURA S8 Chrome to gwarancja najwyższej jakości wody, która ma ogromne znaczenie i wpływ na smak przygotowanej kawy. Filtr CLARIS broni ekspres przed osadami z kamienia i wytrącającymi się z wody substancjami, które negatywnie wpływają na smak i zapach kawy. Opracowany poprzez markę Jura inteligentny system wody znakomicie optymalizuje korzyści wynikające ze używania filtra, ekspres JURA S8 Chrome jest połączony bezprzewodowo z filtrem Claris za pomocą technologii RFID.

Najwyższe standardy higieny w ekspresie JURA S8 Chrome
Eksploatacja i konserwacja ekspresu JURA S8 Chrome jest równie prosta jak jego obsługa i przygotowywanie specjałów kawowych. Zintegrowany program płukania, a także czyszczenia ekspresu gwarantują zachowanie najwyższych standardów higieny po naciśnięciu jednego przycisku. Dysza spieniająca mleko w ekspresie JURA S8 Chrome została zakończona z łatwością zdejmowaną końcówką, która jest przystosowana do mycia w zmywarce. Cały system użyty w ekspresie JURA S8 Chrome daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny, a także zapewnienia perfekcyjnie spienionego mleka.

Prosta obsługa ekspresu JURA S8 Chrome
Ekspres JURA S8 Chrome pozostał wyekwipowany w podwójną, dostosowywaną wylewkę, która umożliwia przygotowanie dwóch kaw espresso albo dwóch kaw czarnych równocześnie. Ekspres JURA posiada osobną dyszę spieniającą mleko, dzięki której możesz przygotować rewelacyjne mleczne specjały kawowe z wspaniale aksamitną mleczna pianką. Oprócz tego przygotujesz sama mleczną piankę do inych specjałów takich jak desery. Ekspres potrafi także przygotować gorącą wodę pod twoją ulubioną herbatę.

detalowe funkcje ekspresu Jura S8 Chrome
Specjały kawowe Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie
zrównoważony rozwój Konserwacja Wylewki Design i materiały W liczbach