Jura Z10 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Jura Z10 oraz 13 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10449.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Ekspres JURA Z10 Diamond Black (EA)
10449.05
Media Expert
Jura Z10 Diamond Black
10999.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy JURA „Z10 Diamond Black"
10999.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres do kawy JURA „Z10 Diamond White"
10999.00
Przyjaciele Kawy
Z10 Diamond White (EA) Ekspres ciśnieniowy JURA
10999.00
MediaMarkt.pl
Ekspres JURA Z10 Diamond White (EA)
10999.00
Media Expert
Ekspres JURA Z10 Aluminium Black (EA)
11209.05
Media Expert
Jura Z10 Aluminium Black
11799.00
RTV EURO AGD
Jura Z10 Aluminium White
11799.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy JURA „Z10 Aluminium Black"
11799.00
Przyjaciele Kawy
Z10 Aluminium Black (EA) Ekspres ciśnieniowy JURA
11799.00
MediaMarkt.pl
Ekspres do kawy JURA „Z10 Aluminium White"
11799.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres do kawy JURA „Z10 Aluminium Dark Inox Signature Line"
12999.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.4 l
Szerokość 32 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 38 cm
Kolor grafitowy

Opis

Ekspres do kawy JURA Z10 Diamond White

Ekspres JURA Z10 to prawdziwe dzieło szwajcarskiej sztuki inżynieryjnej. Po raz pierwszy na świecie w ekspresie zaimplementowano inteligentny młynek P.R.G. Do przyrządzania specjałów kawowych na gorąco i na zimno oraz ósmej generacji jednostkę zaparzającą. Ogromne możliwości personalizacji produktów w połączeniu z całkowicie nową koncepcją obsługi i jakością wykonania nie posiadają sobie równych.

Zarejestruj ekspres JURA Z10 w

K L U B I E K O N E S E R A K A W Y

i przedłuż gwarancję do 50 miesięcy.

Główne atuty ekspresu JURA Z10 Diamond White:
  • znakomity smak niewiele znaczących specjałów kawowych dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©),
  • rekordowy zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato, flat white i nowością Cold Brew (napoje na zimno)
  • inteligentny młynek (P.R.G.) z ultraszybką automatyczną regulacją grubości mielenia dla każdego specjału kawowego
  • jednostka zaparzająca ósmej generacji z technologią zaparzania 3D
  • inteligentny, dotykowy ekran o przekątnej 4,3’’
  • inteligentny System Wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra
  • instynktowna obsługa,
  • nienaganna higiena posiadająca dokument TÜV,
  • interfejs Bluetooth,
  • wspaniały design z wypukło-wklęsłym panelem przednim, eleganckim zbiornikiem na wodę i pięknie dopracowanymi detalami


JURA Z10 proponuje znaczne spektrum specjałów kawowych:

Kawy czarne:

1 Espresso, 2 Espresso, 1 Espresso doppio, 1 Kawa, 2 Kawy, 1 Kawa Barista, 2 Kawa Barista, 1 Lungo Barista, 2 Lungo Barista, 1 Dzbanek kawy

Specjały mleczne:

1 Cappuccino, 1 Cappuccino Extra Shot, 1 Kawa latte, 1 Kawa latte Extra Shot, 1 Espresso macchiato, 1 Cortado, 1 Kawa biała, 1 Kawa biała Extra Shot, 1 Latte macchiato, 1 Latte macchiato Extra Shot, 1 Spienione mleko, 1 Mleko

Kawy na zimno:

1 Espresso Cold Brew, 1 Kawa Cold Brew, 1 Cappuccino Cold Brew, 1 Kawa latte Cold Brew, 1 Espresso macchiato Cold Brew, 1 Cortado Cold Brew, 1 Latte macchiato Cold Brew, 1 Kawa biała Cold Brew

W pełni automatyczny ekspres JURA Z10, jako pierwszy na świecie daje nieograniczone możliwości serwowania specjałów na zimno odkrywając przed nami nowy rozmiar smakowania świata kawy. Oto przykłady:

Cold Brew Espresso

Dla koneserów szukających w kawie drzemiących niuansów smakowych.

Cold Brew Coffe Latte

Pyszne latte na zimno z 2 kostkami lodu, 10 ml syropu smakowego, 90 ml cold brew caffè latte.

Cold Brew Tonic

Wyjątkowo orzeźwiający napój, do przygotowania wystarczą kostki lodu, 45 ml toniku, 45 ml soku grejpfrutowego i 90 ml cold brew coffee.

Cold Brew Red Cool

Musujący specjał z dodatkiem kostek llodu, 100 ml Sanbittera, 45 ml cold brew espresso, plasterek pomarańczy.

Wygląd i obsługa


nowe standardy obsługi

W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA Z10 posiada wszystkie elementy sterujące ekspresem od przodu. Wyjmowanie zbiornika wody i dobieranie ziaren kawy odbywa się jeszcze od przodu i nie wymaga znacznej ilości miejsca.

instynktowną obsługę ekspresu zagwarantuje nowy, dwukrotnie szybszy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3’’ i Blue Crystal Rotary Switch. Zastosowanie nienaturalnej inteligencji, gdzie algorytm rozpoznaje indywidualne preferencje użytkowników i dopasowuje ekran startowy do przeważnie wybieranych specjałów sprawia, iż obsługa ekspresu jeszcze nigdy nie była tak prosta.

perfekcyjnie opracowany design

Wygląd ekspresu JURA Z10 został dopracowany w każdym calu i świadczy o prawdziwym kunszcie rzemieślniczym na najwyższym poziomie. JURA Z10 Diamond White uwydatnia się wyjątkowo oryginalnym wklęsło wypukłym frontem pokrytym szkłem akrylowym. Lśniąca biel wzbogacona chromowanymi dodatkami nadaje ponadczasowej elegancji i akcentuje wyjątkowość modelu Z10 jako produktu premium.

Ekspres JURA Z10 posiada pojedynczą zintegrowaną wylewkę równocześnie do kaw czarnych, jak i specjałów mlecznych, które przyrządzane są za naciśnięciem jednego przycisku.


Główne technologie


Espresso najwyższej jakości

JURA udoskonaliła wszystkie etapy parzenia ristretto i espresso. Ekspres do kawy Z10 z użyciem procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) optymalizuje czas parzenia i gwarantuje pełen rozkwit smaków i aromatów skrywanych w zmielonych ziarnach, dzięki czemu oferuje najwyższej jakości specjały w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

Cold Extraction Process - absolutna nowość!

To rewolucyjna technika przyrządzania napojów na zimno zwana inaczej Cold Brew. Cold Extraction Process polega na pulsacyjnym tłoczeniu zimnej wody pod wysokim ciśnieniem poprzez świeżo zmieloną kawę. Tak właśnie powstaje całkiem nowy wariant kawy – wyjątkowo orzeźwiający, o genialnie jednostajnym aromacie i wyraźniej odczuwanych nutach owocowych.

Jednostka zaparzania 8 generacji

W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA Z10 został wyposażony w absolutnie nową, ośmej generacji jednostkę zaparzającą z możliwością regulacji ilości kawy od 5 do 16 gramów. Wykorzystując technikę zaparzania 3D woda wydostająca się poprzez kilkanaście punktów, równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy. Pozwala to na wydobycie maksymalnego aromatu, zarówno w gorących specjałach, jak i w kawach typu Cold Brew.

Nowy, inteligentny młynek P.R.G.

Nowy i inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder) to wysokiej jakości wielostopniowy, wysokowydajny młynek stożkowy. Stopień zmielenia ma zakres od wyjątkowo drobno mielonej kawy do przygotowania krótkich kaw, po grubo mieloną do przedłużonych specjałów, takich jak Lungo, czy Cold Brew. Młynek sterowany jest elektronicznie i przestawia się samoczynnie dobierając stopnień zmielenia względem wybranego specjału kawowego. Na dodatek funkcja Aroma Selection, przed każdym przyrządzeniem danego napoju, daje nam możliwość ustawień jednostkowych.

Specjały baristy - system obiegu płynów

JURA Z10 ma nowy system obiegu płynów, który umożliwia przyrządzanie specjałów kawowych, jak od najkorzystniejszego baristy. W przypadku specjałów typu lungo, kawa po ekstrakcji zostaje samoczynnie zmieszana z gorącą wodą, co na skutek czego daje nam smakowite i lekkostrawne napoje.

Funkcja Extra Shot

Funkcja ta asygnowana jest wyłącznie do kaw mlecznych, które zostają umocnione podwójną porcją kawy - perfekcyjne rozwiązanie dla fanów intensywniejszych smaków. Funkcja dostępna jest w menu szybkiego wyboru lub w ustawieniach towaru.

technika przygładzonej pianki

wspaniale gładka pianka będąca ukoronowaniem naszych ulubionych kaw mlecznych, powstaje dzięki technice gładkiej pianki fine foam. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie. Swobodnie można też regulować temperaturę mleka według własnego gustu.

Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Filtry wody CLARIS nie tylko gwarantują wodę o doskonałej jakości i wytrącają z niej substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapachw głównej mierze chronią ekspres przed osadami z kamienia. Ekspres Z10 dysponuje samoczynnym wykrywaniem filtra, dzięki zaimplementowaniu technice RFID.

rewelacyjna higiena

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty, intuicyjnie prowadzą nas poprzez wszystkie etapy danej czynności.