Jura Z6 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Jura Z6 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Jura Z6 Diamond Black
9799.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy JURA Z6 Aluminium
9999.00
Café Silesia
Jura Z6 Aluminium
9999.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy JURA Z6 Diamond Black
9999.00
Café Silesia
Ekspres ciśnieniowy JURA Z6 Aluminium
9999.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.4 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 32 cm
Głębokość 45 cm
Kolor czarny, srebrny

Opis

Ekspres do kawy JURA Z6 One Touch Diamond Black 15245

W cenie ekspresu JURA Z6 w dodatku otrzymasz w prezencie:

JURA wchodzi na kompletnie nowy poziom samoczynnych ekspresów do kawy. Najnowocześniejsza generacja automatycznych ekspresów to imponujący przejaw szwajcarskiej postępowości.

Główne atuty ekspresuJURA Z6:
  • wyśmienity smak znikomych specjałów kawowych dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©),
  • pokaźny zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato i flat white,
  • nowy, mistrzowski młynek Aroma Grinder,
  • nowy wyświetlacz TFT,
  • Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra,
  • instynktowna obsługa,
  • nienaganna higiena mająca atest TÜV,
  • interfejs Bluetooth,
  • idealny i wielokrotnie nagradzany design.

szerokie spektrum specjałów kawowych:

1 Ristretto
2 Ristretti
1 Espresso
2 Espresso
1 Kawa
2 Kawy
1 Cappuccino
1 caffè latte
1 Caffè Barista
2 Caffè Barista
1 Lungo Barista
2 Lungo Barista
1 Espresso doppio
1 Espresso macchiato
1 Latte Macchiato
1 Flat White
1 porcja pianki mlecznej
1 porcja mleka
Dzbanek kawy
gorąca woda
gorąca woda na zieloną herbatę
gorąca woda na czarną herbatę

Espresso najwyższej jakości

JURA udoskonaliła wszystkie etapy parzenia ristretto i espresso. W pełni samoczynny ekspres do kawy Z6 proponuje najwyższej jakości specjały w standardzie najkorzystniejszych światowych kawiarni. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) optymalizując czas parzenia gwarantuje pełen rozkwit smaków i aromatów skrywanych w zmielonych ziarnach.

efektem jest najkorzystniejsze espresso wszechczasów!

Ceremonia koronacji - technika przygładzonej pianki.

Pianka mleczna niejednokrotnie bywa ukoronowaniem naszych ulubionych kaw mlecznych. Dzięki technice przygładzonej pianki fine foam wszystkie specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się genialnie. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie. Po raz pierwszy w obszarze zastosowań domowych można regulować temperaturę mleka według własnego gustu.


Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o nadzwyczajnej jakości zapewniającą głębię smaku. Równocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie albo chlor). Ekspres Z6, jako pierwszy samoczynny ekspres do kawy JURA, dysponuje samoczynnym wykrywaniem filtra, dzięki zastosowaniu technice RFID.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego rodzaju kawy. Jednostka zaparzająca VC umożliwia regulacje ilości kawy od 5 do 16 gramów kawy, przy dziesięciu poziomach intensywności, co umożliwia przygotowanie kawy precyzyjnie według naszych jednostkowych preferencji.

Młynek Aroma Grinder

Nowy, mistrzowski młynek Aroma zagwarantuje za każdym razem wysoką jakość mielenia przez lepszą geometrię młynka i krzywą mielenia. Młynek Aroma charakteryzuje o 12,2% głębszy aromat mielonej kawy w porównaniu z młynkami klasycznymi. Dzięki temu dostajemy zawsze nieprzeciętny smak kawy.

Specjały baristy - nowy system obiegu płynów

JURA Z6 ma nowy system obiegu płynów, który pozwala na przyrządzanie specjałów kawowych, jak od najlepszego baristy. W przypadku specjałów typu lungo, kawa po ekstrakcji zostaje automatycznie zmieszana z gorącą wodą, co w konsekwencji daje nam smakowite i lekkostrawne napoje.

nowe standardy obsługi + sztuczna inteligencja

W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA Z6 ma wszystkie komponenty sterujące ekspresem od przodu. Wyjmowanie zbiornika wody i dopełnianie ziaren kawy odbywa się dodatkowo od przodu i nie wymaga obfitej ilości miejsca.

Na czytelnym, 3,5 calowym wyświetlaczu TFT pojawia się 8 napojów, co więcej Z6 rozpoznaje preferencje smakowe użytkownika i automatycznie dopasowuje wyświetlacz startowy do jego gustu.

genialna higiena

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty, intuicyjnie prowadzą nas przez wszystkie etapy danej czynności.