Melitta 1021-12 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Melitta 1021-12 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Ekspres MELITTA AromaFresh Therm 1021-12
899.00
Media Expert
Ekspres przelewowy Melitta Aroma Fresh Grind & Brew 1021-12
909.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Kolor czarny, srebrny

Opis

dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

Ekspres przelewowy Melitta 1021-12 AromaFresh z młynkiem

Melitta Aromafresh to innowacyjny ekspres przelewowy z wbudowanym młynkiem do kawy. Wśród jego największych zalet można wymienić regulację grubości mielenia, możliwość jednorazowego przygotowania do 1,35 litra kawy ze świeżo zmielonego ziarna i funkcję programowania godziny parzenia.

Zintegrowany młynek z ustawieniami stopnia mielenia

Ten ekspres do kawy ma zintegrowany młynek, który zapewnia najkorzystniejszy poziom zmielenia i najlepszy smak kawy odfiltrowanej ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Zgodnie z Twoimi preferencjami stopień zmielenia możesz ustawić od drobnego po gruby. Młynek jest zaopatrzony w stalowe, stożkowe żarno.


dostosowywana moc kawy

Intensywność kawy jest naprawdę nieskomplikowana do ustawienia, zgodnie z Twoimi preferencjami - wybierz łagodną, średnią albo mocną.

Zdejmowany pojemnik na ziarna kawy, zdejmowana górna głowica młynka

Dzięki zdejmowanemu pojemnikowi na ziarna kawy i zdejmowanym poszczególnym elementom (górna głowica młynka) ekspres przelewowy Melitta® AromaFresh można szybko i prosto wyczyścić.

przejrzysty zbiornik na wodę

przezroczysty zbiornik na wodę ma nietrudny do odczytania wskaźnik poziomu wody z przodu, co niezwykle usprawnia napełnianie go wymaganą ilością wody.

Młynek można wyłączyć

Młynek można wyłączyć i przygotować kawę ze zmielonych wcześniej ziaren.

Ochrona 3-w-1 ze wskaźnikiem odkamieniania

Aby Twój ekspres do kawy działał nieprzeciętnie, miał dłuższą żywotność i dawał Ci najlepszy smak kawy, konieczne jest regularne eliminowanie kamienia. Właśnie dlatego Melitta® AromaFresh zapewnia ochronę 3-w-1 z ustawieniami twardości wody, wskaźnikiem poziomu kamienia i funkcjonalnym, automatycznym programem usuwania kamienia. Dioda LED ukazuje, kiedy należy wykonać program usuwania kamienia.

ergonomiczna funkcja minutnika z zegarem, z wyświetlaczem LCD

Funkcja minutnika z wyświetlaczem LED zagwarantuje kuszącą przyjemność z kawy już w chwili jej ustawiania. Zaprogramuj czas, w którym ekspres do kawy ma zacząć parzenie, aby rano obudził Cię zapach świeżej kawy. Urządzenie włącza się automatycznie w ustawionym czasie.

Programowalny czas podgrzewania

Zaprogramuj czas podgrzewania, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami - wybierz 20, 40 lub 60 minut. Wraz z końcem zaprogramowanego czasu Melitta® AromaFresh wyłącza się automatycznie.

Stylowe komponenty ze stali nierdzewnej

Melitta® AromaFresh nie tylko zniewala swoimi licznymi funkcjami,dodatkowo progresywnym designem. Eleganckie komponenty ze stali nierdzewnej sprawiają, iż dyskretnie przyciąga on wzrok.

Zakres dostawy

Ekspres przelewowy Melitta 1021-12 AromaFresh z termodzbankiem

UWAGA! minimalne PĘKNIĘCIE NA POKRYWCE POJEMNIKA NA WODĘ WIDOCZNE NA ZDJĘCIU/NIE WPŁYWA NA ZAKRES wykorzystywanIA.

producent Melitta

Model 1021-12

objętość 1,25l

Kolor biały, srebrny

rozmiary 23.6 x 26.5 x 44.1 cm

Waga ok. 4,2kg

Moc 1080W

LPNHK040566484

AK

produkt powystawowy / poprezentacyjny / stosowany, 100% skuteczny technologicznie (towar sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

towar posiada wyraźne ślady stosowania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze.