Melitta avanza promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Melitta avanza oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Melitta Avanza F27/0-100 - automatyczny
1799.00
OleOle!
Ekspres do kawy Melitta F27/0-103 Avanza Plus
1889.00
Przyjaciele Kawy
Melitta Avanza F27/0-100 - automatyczny
1899.00
RTV EURO AGD
F27/0-100 Avanza Szczotkowane Aluminium Ekspres ciśnieniowy MELITTA
1949.00
MediaMarkt.pl
Ekspres MELITTA Avanza F27/0-100
1957.80
Media Expert
Ekspres do kawy Melitta F27/0-100 Avanza
1999.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Kolor czarny

Opis

Cichy młynekMożesz napić się świeżo mielonej kawy, kiedy inni domownicy jeszcze śpią. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy posiada stalowy, stożkowy młynek, który momentalnie i cicho mieli ziarna kawy.komfortowy spieniacz Przygotuj kawę i spień do niej mleko - proste!Newielkie wymiaryPurista® jest naprawdę wąski - ma tylko 20 cm szerokości!

Nie potrzeba więcej miejsca dla wysokiej jakości technice Melitta®.Melitta® Companion® AppChcesz wiedzieć więcej? Pobierz aplikację Melitta® Companion® na swój smartfon. Użyteczne informacje i samouczki najlepiej poznać przy filiżance kawy.

szybki serwis jest oczywiście w dodatku dostępny z aplikacją.Aromatyczna przyjemność z kawyNowe sterowanie pompą gwarantuje wspaniały czas kontaktu kawy z wodą. Teraz możesz rozkoszować się dwoma klasykami, espresso i café crème, z jeszcze bardziej ulepszonym smakiem i aromatem.regulowana moc kawyMocna rano, ale niekoniecznie wieczorem? Tak jak lubisz - intensywność mocy kawy jest prosta do przypasowania zgodnie z Twoim gustem, od łagodnej przez charakterystyczną aż po solidną.

Oczywiście możesz także przystosować liczba kawy. Bogactwo - starannie tak, jak uwielbiasz.Aroma-Extraction-System (A.E.S.) – Wstępne parzenieWięcej smaku, dzięki wstępnemu parzeniu: Świeżo zmielona kawa jest zwilżana przed właściwym parzeniem.

w rezultacie smaki rozpuszczają się lepiej i gdzie kończą? W Twojej kawie, oczywiście.Przycisk serwisowyCenisz prostotę? Oczywiście! Przycisk serwisowy nietrudny dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody, a także do funkcji automatycznego wyłączania.

wymiana filtra to dodatkowo nic niełatwego.Pięć ustawień młynkaKawa skrupulatnie taka, jaką lubisz - świeżo zmielona z całych ziarenTryb dwóch filiżanekRazem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) zezwala na przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie.

To oczywiście doskonałe rozwiązanie dodatkowo dla tych, którzy piją dużo kawy.ekran LED z symbolamiTo oczywiste – ekran LED z czerwonymi symbolami czyni korzystanie z w pełni automatycznego ekspresu do kawy prostym i błogim.dostosowywana wysokość dozownika kawyDozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, dzięki czemu można używać szklanek albo obfitych kubków.Anti-ScratchNowo zaprojektowana tacka ociekowa ze stali nierdzewnej ma wkładkę wytworzoną z wysokiej jakości plastiku, niepodatnego na zarysowania.Wyjmowana jednostka zaparzaniaByłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest...

Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i z łatwością wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu przystępne i można je bez problemu czyścić.Kompatybilność z filtrami wody CLARISBy Twoja kawa smakowała jeszcze lepiej, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua.

Co więcej – Twój automatyczny ekspres do kawy wystarczy odkamienić raz w roku**. Dlaczego? To oczywiste – filtr zapobiega osadzaniu się kamienia we wnętrzu urządzenia tak długo, jak to osiągalne.** w przypadku filiżanki o obszerności 120 ml parzenia 6 filiżanek dziennie i zamiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.Program automatycznego czyszczenia i odkamienianiaKomunikacja to podstawa.

W pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje na wyświetlaczu, gdy zajdzie potrzeba czyszczenia lub odkamieniania.Współczesna skuteczność energetycznaOprócz programowanego trybu energooszczędności automatyczne ekspresy do kawy Melitta® posiadają {pomocn|przydatn)ą funkcję automatycznego wyłączania.

Dzięki temu można określić, kiedy ekspres wyłączy się samoczynnie. Oczywiście można także odłączyć urządzenie od źródła prądu ręcznie, używając przycisku 0 Wat....