Melitta Caffeo CI promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Melitta Caffeo CI oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Melitta CI Touch F63-101 - automatyczny
2499.00
RTV EURO AGD
-22%
Melitta CI Touch F63-101 - automatyczny
2499.00
OleOle!
Ekspres MELITTA Ci Touch F63-101 EU
2947.88
Media Expert
Melitta Caffeo CI Touch F63-102 - automatyczny
2949.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo CI Touch F63-102 - automatyczny
2949.00
OleOle!
Ekspres MELITTA Ci Touch F63-101 EU
2953.60
Avans.pl
Ekspres do kawy Melitta CI Touch F630-101
3099.00
Przyjaciele Kawy
F63-102CI Touch czarny Ekspres ciśnieniowy MELITTA
3194.10
MediaMarkt.pl
Ekspres do kawy Melitta CI Touch F630-102
3199.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj kawy ziarna, mielona
Kolor czarny, biały, srebrny

Opis

Melitta CI Touch F63-102 Caffeo Czarny

Melitta CI Touch to komfortowy, nowoczesny ekspres ciśnieniowy dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, bogactwo i wygodę obsługi. Ekspres ma dużo mnóstwo zalet:

 • 10 zapisanych przepisów na kawę, w tym na kawę z mlekiem, które zachwycą wszelkich w rodzinie lub w biurze
 • programowanie własnych przepisów dla ulubionych kaw
 • istotnie wygodny i nietrudny w obsłudze panel sterowania z multi-funkcyjnym pokrętłem i kolorowym wyświetlaczem
 • i dużo innych, których opis odszukasz poniżej

Ekspres ten będzie znakomitym wyborem do domu, jeśli masz wysokie oczekiwania co do kawy, lecz też do biura!
W pakiecie wynajdziesz jeszcze pojemnik na mleko z tworzywa.

10 kawowych przepisów

lubisz mieć dobór? Ten ciśnieniowy ekspres daje Ci dobór 10 gotowych kaw. Od konwencjonalnych - espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato – starczy jeden dotyk. W menu wybierzesz kolejnych 6 kaw, takich jak lungo, americano, espresso macchiato, inne.

dobór ziaren kawy

Wybierz stosowny typ ziaren do kawy, na którą masz ochotę. Niektóre kawy smakują robione lepiej z jaśniej palonych ziaren, inne z tych ciemniejszych. A może po prostu Ty lubisz jakieś mocne, a ktoś, z kim mieszkasz ma inny gust? łatwo temu zaradzisz bez zapotrzebowania szukania kompromisu. Korzystaj z dwóch najróżniejszych ziaren kawy w jednym młynku! To proste z ekspresem Melitta!

Funkcja Moja Kawa

Nie trać czasu na każdorazowe ustawienie parametrów swej kawy! Funkcja "Moja Kawa" pozwala zaprogramować własne ulubione przepisy kawowe. Melitta® Barista T Smart® zapamięta ustawienia rozmaitych choćby dla 8 osób.

Kawa w prawdziwie włoskim stylu

Oryginalne włoskie receptury wymagają nie tylko adekwatnie zmielonej kawy, czy mleka spienionego w różnorodnym stopniu. Nie musisz się tym już przejmować. Bezproblemowo uzyskasz autentyczny smak włoskiej kawy ponieważ ekspres doda wszystkie przygotowane trafnie elementy we właściwej proporcji i kolejności. Bo nie wszyscy chcą pamiętać, iż do macchiato kawę dodaje się na końcu, a w cappuccino jest precyzyjnie odwrotnie...

System ekstrakcji aromatu

Aby zapewnić maksymalną przyjemność, CI Touch® wykorzystuje funkcję preinfuzji, czyli wstępnego parzenia: zmielona kawa jest nawilżana wodą, co rozszerza jej pory przed właściwym procesem parzenia, żeby woda mogła łatwiej ją spenetrować i uwolnić wszystkie ukryte z kawie aromaty. Wstępne parzenie nie tylko wyciąga obfitość aromatu. Kawa w ten sposób parzona smakuje po prostu lepiej!

Super-cicha praca młynka

Kawa o wczesnym poranku? Nie chcesz nikogo obudzić? A może w czasie filmu? To przystępne, młynek jest niewiarygodnie cichy a przy tym niespotykanie szybki...

Jedno dotknięcie

Tak prosto jak lubisz - jednym przyciskiem wybierzesz kawę, na którą masz ochotę - espresso, café crème, cappuccino, czy latte macchiato?. Gorącą i aromatyczną. Chcesz ciepłe mleko? Gorącą wodę? Proste i wygodne!
wygodne pokrętło Rotary Switch pomoże Ci przejść poprzez menu i dokonywać wyboru poszczególnych parametrów.

barwny ekran TFT

postępowy, kolorowy wyświetlacz TFT, o wysokiej rozdzielczości powoduje, że obsługa ekspresu jest więcej aniżeli przyjemna. Czytelny, wygodny i nieskomplikowany w użyciu. Przeprowadzi Cię łatwo poprzez wszystkie opcje menu tego postępowego ekspresu.

Funkcja dwóch filiżanek

łatwo przygotujesz dwie kawy w tym samym czasie. Z mlekiem lub bez. Nikt nie lubi przecież czekać niepotrzebnie długo.

regulowana wylewka kawy z podświetleniem LED

Kawa, mleko i gorąca woda mają oddzielne wylewki. Nie musisz jednak przesuwać filiżanki. Wszystko jest stosownie zaprojektowane. Wylewka madostosowywaną wysokość, aż do 14 cm, więc bez najmniejszego problemu przygotujesz latte macchiato nawet w wysokich szklankach.

technika Filtra PRO AQUA

Kawa będzie smakowała jeszcze lepiej kiedy będziesz używać specjalnego filtra do wody Pro Aqua. Co więcej, jeśli używasz tego filtra, proces odkamieniania wystarczy przeprowadzić jedynie raz w roku. Filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym. Z filtra do wody Melitta® Pro Aqua, Barista T Smart® ekspres musi być tylko raz w roku odkamieniany. Odfiltrowana woda nie tylko udoskonala jakość i smak kawy, ale także uniemożliwia osadzaniu się kamienia w układzie wodnym.

Wyjmowana jednostka zaparzająca kawę

Wydaje się to takie oczywiste, a jednak zdecydowana większość ekspresów nie ma tej funkcji. W ekspresie Melitta TS Smart jednostkę zaparzającą kawę utrzymasz w wyśmienitej czystości ponieważ łatwo ją wyjąć i wyczyścić. Po jej wyjęciu równie łatwo wyczyścisz wnętrze urządzenia.

Wydzielony i odłączany system spieniania mleka

Zastygnięte gorące mleko to jeden z największych problemów ekspresów automatycznych. Melitta proponuje proste i nowoczesne rozwiązanie - odłączany system, który łatwo utrzymasz w czystości. Problem rozwiązany! Sam pojemnik na mleko możesz myć w zmywarce. Zmieści się również w dowolnej lodówce.

nieskomplikowane czyszczenie parą

Po wypiciu kawy z mlekiem ekspres wyczyści parą przewody i dyszę do mleka. Higiena i czystość posiadają w dzisiejszych czasach ogromne znaczenie. Gdy naciśniesz przycisk gorąca woda i para precyzyjnie oczyszczą wylewki ekspresu w trakcie gdy Ty możesz od razu cieszyć się kawą, bez marnowania czasu na ręczne czyszczenie.

Funkcja samoczynnego czyszczenia i odkamieniania

Wyświetlony komunikat poinformuje Cię kiedy należy zastosować pełnego programu czyszczenia i odkamienienia ekspresu. Czytelne instrukcję przeprowadzą Cię krok po kroku poprzez ten cykl. Utrzymanie ekspresu Melitta Barist TS w nieprzeciętnej czystości jest super-łatwe!

Oszczędność energii

Wyłącznik "0 Wat" całkowicie wyłączy Twój postępowy ekspres w dowolnym momencie. Możesz również ustawić Twój własny tryb eco i oszczędzania energii.

Wyposażenie:

 • pojemnik na mleko
 • miarka do kawy mielonej
 • pasek testowy do badania twardości wody
 • instrukcja obsługi w języku polskim
 • wężyk do mleka
 • klucz do konstrukcji filtra Claris
 • filtr do wody ProAqua