Melitta CAFFEO SOLO promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Melitta CAFFEO SOLO oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Melitta Solo E950-203 - automatyczny
1499.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk E957-103 - automatyczny
1699.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo Solo & Milk E953-102 - automatyczny
1739.00
OleOle!
Melitta Caffeo Solo & Milk E953-102 - automatyczny
1739.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk E957-101 - automatyczny
1899.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.2 l
Moc 1400 W
Rodzaj kawy ziarna, mielona
Szerokość 30 cm
Kolor czarny, srebrny

Opis

prędkie i łatwe spienianie mleka.

Zwycięzca wielu nagród - Melitta CAFFEO® SOLO® & Perfect MILK jest aktualnie wyekwipowany w nowy spieniacz mleka, która że spienianie mleka jest dziecinnie proste. W prosty i przyjemny sposób spienisz mleko jak mistrzowski Barista. Zaletą SOLO® & MILK są niepokaźne gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy samoczynny ekspres do kawy na rynku. Melitta CAFFEO®SOLO® & MILK to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który oferuję doskonałą technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren.

Jest zaprojektowany specjalnie dla sympatyków tradycyjnej czarnej kawy, espresso jak i dla sympatyków mlecznych specjałów. Jest to wspaniałe rozwiązanie, dla osób, które oczekują czegoś więcej, aniżeli od ekspresu na kapsułki. Prosty design, wysoka jakość części i nieznaczne rozmiary sprawiają,automatyczny ekspres Melitta CAFFEO® SOLO® & MILK to ozdobą każdego domu równocześnie nadając piciu kawy rangę prawdziwego przeżycia.

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

Spieniacz do mleka

Spieniacz mleka do prędkiego i nietrudnego spieniania mleka, w celu uzyskania najlepszej konsystencji. Do gorącego mleka oraz gorącej wody. Ręczna kontrola ilości przy użyciu pokrętła sterującego (każdy klient może wybrać właściwą ilość, która mieści się w kubku)

Purystyczny i kompaktowy


20 cm szerokości, 32,5 cm wysokości, 45,5 cm głębokości - SOLO® & MILK jest jednym z najmniejszych w pełni samoczynnych ekspresów do kawy na świecie, a mimo to gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej klasy technologii Melitta.

Samodzielne przygotowanie kawy


Smak bez kompromisów: Wybierz swoją temperaturę zaparzania i moc kawy. Przy pomocy pojedynczego obrotu możesz wyregulować liczba kawy do określonego wymiaru kubka (30- 220ml)

unikatowy proces zaparzania


W celu zapewnienia maksymalnej przyjemności SOLO® & MILK zaopatrzone jest w funkcję zaparzania wstępnego: w celu uwolnienia maksymalnego aromatu z kawy, przed rozpoczęciem właściwego cyklu, kawa wypłukiwana jest przez wodę. W celu uzyskania trafnego efektu, należy oczyścić całą jednostkę zaparzającą.

regulowana wysokość dozownika kawy


Dozownik kawy można ustawić na wysokość 135 mm, w celu podstawienia szklanek na Latte-Macchiato lub wyjątkowo szerokich kubków i pucharków.

Tryb Podwójnego Kubka


Po naciśnięciu przycisku, SOLO® & MILK przygotowuje dwa kubki kawy w tym samym czasie. (tyllko kawy czarne)

samoczynne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


Caffeo Solo® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy niezbędne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w prosty sposób wywołać w menu.

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


Dzięki użytecznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się nieskomplikowane. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

0-watowy przełącznik

Po aktywowaniu przełącznika 0-watowego, następuje odłączenie SOLO® od głównego zasilania. Ustawienia osobiste są zachowywane. Funkcja włączania/wyłączania jest programowalna. Urządzenie można ustawić tak, by odłączyło się automatycznie od głównego zasilania elektrycznego po upływie określonego czasu.

artykuł
marka
Kod producenta
6679170
EAN
4006508208135
dane podstawowe
metaliczno-czarny
Ciśnieniowy
Ciśnieniowy
Brak informacji
Fizyczne Funkcje
Mechaniczne
Programowanie temperatury
Brak informacji
wyświetlacz elektroniczny
Parzenie techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta