Melitta F30/0-100 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Melitta F30/0-100 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
MELITTA F30/0-100 Latticia OT
1749.00
Neonet.pl
-5%
Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 - automatyczny
1749.00
OleOle!
Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 - automatyczny
1799.00
RTV EURO AGD
Ekspres MELITTA Latticia OT F30 0-100 Czarny
1841.75
Media Expert
Ekspres MELITTA Latticia OT F30 0-100 Czarny
1841.75
Avans.pl

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ekspres ciśnieniowy Melitta Latticia OT F30/0-100 Ekspres ciśnieniowy o mocy 1450 W, wyposażony w kolorowy ekran LED. Młynek w profilu stożka z 5 ustawieniami stopnia zmielenia. Regulowana moc kawy.

Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 1.5 l. System LATTE perfection. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy automatyczny rozmiary (SxWxG): 200 x 352 x 459 mm Waga: 7,5 kg Kolor: Frosted Black Młynek do kawy ziarnistej: Tak Maksymalna wysokość wylewki: 135 mm Pojemnik na ziarna: 250 g wyświetlacz: LED Zbiornik na wodę: 1.5 l System mleczny: Latteperfection Młynek: Cichy młynek ilość napojów w menu: 11 Funkcja One Touch: Tak wyświetlacz: LED Mellita Latticia OT automatyczny ekspres do kawy Melitta Latticia OT nie tylko olśniewa nas swoim gustownym wyglądem,z zasady wysoką funkcjonalnością.

instynktowna obsługa i możliwość przygotowania kaw czarnych i mlecznych sprawia, że Melitta Latticia OT to rewelacyjny ekspres od kawy do domu. Melitta Latticia OT to wąski (20 cm szerokości), kompaktowy ekspres do kawy, który zmieści się w każdej domowej kuchni.

prekursorski system LattePerfection dzięki podwójnemu spienianiu pozwala nam przygotować aksamitną i gorącą piankę mleczną. Przyciski bezpośredniego wyboru z barwnymi ikonami służą do przygotowania kaw czarnych i mlecznych za dotknięciem jednego przycisku, a tryb Double Cup Mode pozwala nam zaparzyć 2 kawy równocześnie.

Poznaj mocne strony i funkcje ekspresu do kawy Melitta Latticia OT. System Latte Perfection samoczynny ekspres do kawy Melitta Latticia OT F30/0-100 do przygotowania kaw mlecznych wykorzystuje system LattePerfection.

nowoczesny system podwójnego spieniania mleka pozwala nam stworzyć aksamitną piankę o kremowej konsystencji i odpowiedniej temperaturze. Funkcja One Touch Kolorowe ikony na przyciskach służą do wyboru ulubionego specjału kawowego.

Z ekspresem Melitta Latticia OT przygotujesz je za dotknięciem jednego przycisku, dzięki funkcji One Touch. Pojemne zbiorniki Melitta Latticia OT został zaopatrzony w zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l i pojemnik na kawę, który pomieści 250 g kawy ziarnistej.

Tak obszerne zbiorniki powodują, iż możemy pokaźnie ograniczyć częstotliwość ich uzupełniania. Dzięki funkcji DoubeCup Mode przygotujemy 2 kawy czarne lub mleczne równocześnie. Cichy młynek samoczynny ekspres do kawy Melitta Latticia OT zastosowany młynek do kawy ziarnistej, który charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą.

teraz przygotowanie Twojej ulubionej kawy jest jeszcze przyjemniejsze. Regulacja mocy i mielenia Intensywność przygotowywanej kawy w ekspresie Melitta Latticia OT możemy regulować według własnych preferencji.

zastosowany młynek do kawy ziarnistej zagwarantuje nam przygotowanie za każdym razem świeżo zmielonej kawy i daje możliwość zmiany stopnia grubości mielenia. Bezstopniowa regulacja wielkości kawy pojemność kaw czarnych i mlecznych można regulować w sposób ciągły choćby, gdy proces parzenia został już uruchomiony.

Włoski proces parzenia Z ekspresem Melitta Latticia OT nie musisz znać przepisów do przygotowania kaw mlecznych rodzaju cappuccino. Włoski cykl parzenia zapewnia podanie wszelkich części w stosownej kolejności.

Tacka odporna na zarysowania Melitta Latticia OT posiada tackę ociekową ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości zintegrowaną plastikową wkładką, która uniemożliwia zadrapaniom. Szybkie czyszczenie Po przygotowaniu kaw czarnych i mlecznych zaleca się przeprowadzenie prędkiego czyszczenia.

Nowy program czyszczenia systemu mleka Quick & Clean pozwala na zachowanie higieny w dwóch prostych krokach. Samoczynna konserwacja Melitta Latticia OT to ekspres, który na bieżąco powiadamia nas o konieczności przeprowadzenia procesu czyszczenia albo odkamieniania.

Wszystkie dane na temat potrzebnej konserwacji zostaną ukazane na wyświetlaczu. Dostosowywana wysokość wylewki Wysokość wylewki ekspresu Melitta Latticia OT możemy regulować w zależności od przygotowywanej kawy.

Maksymalna wysokość wylewki to 135 mm, czyli prosto zmieścimy pod nią nasz ulubiony kubek. Filtr wody Filtr wody ProAqua, który jest asygnowany do ekspresu Melitta Latticia OT, skutecznie broni urządzenie przed powstawaniem kamienia i sprawia, że świeżo oczyszczana woda nie ma negatywnego wpływu na smak naszej kawy.

SPECYFIKACJA technologicznA Akcesoria dołączone do zestawu: Wężyk do mleka, Pasek do pomiaru twardości wody, Klucz do montażu filtra Maksymalna wysokość wylewki kawy: 135 mm Przepisy w menu: Espresso, 2x Espresso, Cappuccino, 2x Cappuccino, Latte Macchiato, 2x Latte Macchiato, Cafe creme, 2x Cafe creme, Spienione mleko, Gorące mleko, Gorąca woda regulowana wysokość wylewki kawy: Tak rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy automatyczny Przeznaczenie: Do domu, Do biura Kolor: Czarny Waga: 7.5 kg Wysokość: 352 mm Szerokość: 200 mm Głębokość: 459 mm System cieplny: Termoblok Pojemnik na kawę: 250 g Młynek: Cichy młynek Poj