Melitta F53/0-101 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Melitta F53/0-101 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1817.92 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ekspres MELITTA Caffeo Passione Srebrny
1817.92
Avans.pl
Ekspres MELITTA Caffeo Passione Srebrny
1817.92
Media Expert

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.2 l
Moc 1400 W
Rodzaj kawy ziarna, mielona
Szerokość 25 cm
Wysokość 39 cm
Mielenie tak

Opis

Ekspres do kawy Melitta Caffeo Passione F53/0-101 metaliczny
Pasja za naciśnięciem przycisku

Passione® OT w pełni zasługuje na swoją nazwę. Przygotowanie najpopularniejszych rodzajów kawy to jego pasja! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 10 fabrycznie zaprogramowanych kawowych specjałów - café crème, espresso, cappuccino lub latte macchiato, które przygotujesz za naciśnięciem jednego przycisku. Sześć dodatkowych specjałów kawowych możesz wybrać przy pomocy menu na wyświetlaczu TFT. Best Aroma System zapewni świetny rozwój smaku.

Prezentacja ekspresu
One-Touch – Jedno dotknięcie

Na co masz ochotę? Café crème, espresso, ristretto, lungo, cappuccino czy latte macchiato? Tych 10 rodzajów kawy zostało fabrycznie zaprogramowanych i można je wybrać bezpośrednio na panelu, za jednym dotknięciem lub poprzez książkę z przepisami

Best Aroma System

Smak należy do kawy, nie do powietrza – funkcja "Bean to Cup" zagwarantuje, że jedynie optymalna ilość ziaren jest świeżo mielona i zostaje natychmiast zużyta. Cykl wstępnego parzenia i ekstrakcji (Aroma-Extraction System A.E.S.) zadba o wspaniały rozwój smaku kawy. Uszczelka pokrywy pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® zagwarantuje ochronę aromatu i smaku ziaren kawy na dłużej.

progresywny, kompaktowy design

Passione® OT nie tylko olśniewa swoim błyskotliwym designem, ale także zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu wszędzie się zmieści. Zaokrąglone krawędzie i wysokiej jakości tacka ociekowa ze stali rdzoodpornej powodują, iż dyskretnie przyciąga wzrok.

Włoski proces przygotowania

Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? prawidłowo, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski cykl przygotowywania zagwarantuje,komponenty są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się wyłącznie po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w sytuacji cappuccino jest odwrotnie...

10 rodzajów kawowych

Czy lubisz obfitość? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni dużo Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino albo latte macchiato – jedynie jednego dotknięcia. Użyj funkcji książki z przepisami żeby uzyskać kolejne 6 wariantów kawy – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait.

Tryb dwóch filiżanek

Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów, z mlekiem lub bez. Oczywiście to także korzystne dla tych, którzy piją dużo kawy.

łatwe czyszczenie parą

prędkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni samoczynny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają staranne czyszczenie. A Ty możesz po prostu radować się kawą.

elastyczny, dołączany system mleczny

W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Korzystną wiadomością jest to, iż system mleczny w dozowniku jest w całości oddzielony od systemu kawy i jest nietrudny do odłączenia i czyszczenia, a nadający się do zmywania w zmywarce pojemnik na mleko zmieści się w dowolnej lodówce.

Wyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i z łatwością wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu dostępne i można je bezproblemowo czyścić.

Specyfikacja techniczna