Melitta F53/1-101 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Melitta F53/1-101 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Ekspres do kawy Melitta F53/1-101 Passione OT
2249.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres MELITTA Caffeo Passione OT F53/1-101
2411.34
Avans.pl
Ekspres MELITTA Caffeo Passione OT F53/1-101
2899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.2 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy ziarna
Szerokość 25 cm
Wysokość 39 cm
Mielenie tak
Kolor srebrny

Opis

Ekspres ciśnieniowy Melitta Passione OT F53/1-101EU Passione® OT w pełni zasługuje na swoją nazwę. Przygotowanie najpopularniejszych rodzajów kawy to jego pasja! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 10 fabrycznie zaprogramowanych kawowych specjałów - café crème, espresso, cappuccino lub latte macchiato, które przygotujesz za naciśnięciem jednego przycisku.

Sześć dodatkowych specjałów kawowych możesz wybrać przy pomocy menu na wyświetlaczu TFT. Best Aroma System zapewni idealny rozwój smaku. Spora gama funkcji i zwarty design nie wykluczają się wzajemnie w Passione® OT – w każdej kuchni odnajdzie się miejsce na ten mały i kompaktowy ekspres.

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: One-touch Best aroma system 10 rodzajów napojów kawowych Italian Preparation czyli włoski cykl przygotowania 5 stopni mielenia kawy wyświetlacz samoczynny program czyszczenia i odkamieniania objętość 1,2 L 1450 W One-Touch – Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Café crème, espresso, ristretto, lungo, cappuccino czy latte macchiato? Tych 10 rodzajów kawy zostało fabrycznie zaprogramowanych i można je wybrać bezpośrednio na panelu, za jednym dotknięciem lub poprzez książkę z przepisami.

Best Aroma System Smak należy do kawy, nie do powietrza – funkcja "Bean to Cup" zapewnia, iż tylko odpowiednia liczba ziaren jest świeżo mielona i zostaje natychmiast zużyta. Proces wstępnego parzenia i ekstrakcji (Aroma-Extraction System A.E.S.) zadba o perfekcyjny rozwój smaku kawy.

Uszczelka pokrywy pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® gwarantuje ochronę aromatu i smaku ziaren kawy na dłużej. Włoski cykl przygotowania Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? poprawnie, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury.

Sprytny włoski proces przygotowywania zapewnia,składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w sytuacji cappuccino jest odwrotnie...

10 rodzajów napojów kawowych Czy lubisz dostatek? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni dużo Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino albo latte macchiato – za pomocą tylko jednego dotknięcia.

Użyj funkcji książki z przepisami żeby uzyskać kolejne 6 wariantów kawy – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait. Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek) Razem lepiej – w trybie Double Cup możesz przygotować dwie filiżanki espresso albo café crème w tym samym czasie.

To korzystne rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy. Dozownik All-in-One z podświetleniem LED Podstaw filiżankę, wybierz kawę... A potem idź po ciastka? Pomimo, iż ekspres ma oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma zapotrzebowania przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy.

Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik dostosowywany jest na wysokość do 135 mm, bez zastosowania specjalnych narzędzi. Specjalne udogodnienie dla tych, których rano drażni światło - zintegrowane oświetlenie LED umożliwi przygotowanie kawy w słabym świetle.

barwny ekran TFT kolorowy ekran TFT wysokiej rozdzielczości gwarantuje możliwość intuicyjnej i nieskomplikowanej obsługi. Czytelne instrukcje przekazane krok po kroku prowadzą poprzez menu. Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest...

Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i prosto wyczyścić. Wnętrze urządzenia dzięki czemu w dodatku jestprzystępne i można je bez problemu czyścić. Łatwe czyszczenie parą szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem.

Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają skrupulatne czyszczenie. A Ty możesz po prostu radować się kawą. Misja eco & care Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie zapewniające świadome wykorzystywanie.

Takie działanie jest zgodne z naszym systemem wartości. Sprężysty, dołączany system mleczny W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Korzystną wiadomością jest to, że system mleczny w dozowniku jest kompletnie oddzielony od systemu kawy i jest nieskomplikowany do odłączenia i czyszczenia, a nadający się do zmywania w zmywarce pojemnik na mleko zmieści się w dowolnej lodówce.

postępowy, kompaktowy design Passione® OT nie tylko oszałamia swoim efektownym designem, ale także zajmuje niedużo miejsca, dzięki czemu wszędzie się zmieści. Zaokrąglone krawędzie i wysokiej jakości tacka ociekowa ze stali nierdzewnej powodują, iż dyskretnie przyciąga wzrok.

samoczynne czyszczenie oraz usuwanie kamienia Passione® OT automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie albo odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w nieskomplikowany sposób wywołać w menu.

Funkcje oszczędzania energii Passione® OT jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłąc