Melitta F63/0-201 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Melitta F63/0-201 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Ekspres do kawy Melitta F63/0-201 LatteSelect
3199.00
Przyjaciele Kawy
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Latte Select F63/0-201
3299.00
Sferis.pl
Melitta LatteSelect F63/0-201 - automatyczny
3699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ekspres ciśnieniowy Melitta LatteSelect F63/0-201 Z LatteSelect jedno naciśnięcie przycisku starczy,cieszyć się wspaniałym aromatem kawy. Kolorowy ekran działający w czasie rzeczywistym sprawia, iż obsługa dotykowa jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Możesz rozpocząć przygotowanie Twojej ulubionej kawy, dotykając jedno z pól czujnika. Możesz wybrać jeden z dwunastu przepisów lub wypróbować i zapisać swoje własne ustawienia. Dwukomorowy pojemnik na ziarna umożliwia dostosowanie aromatu do Twoich jednostkowych preferencji.

świetny aromat kawy jest bliżej, niżeli kiedykolwiek wcześniej! NAJWAŻNIEJSZE parametry: Młynek cichy jak szept 12 przepisów na kawę Dwie komory kawowe (ręczny dobór) technika filtra Pro Aqua Włoski cykl przygotowania Pamięć Moja Kawa - 6 profili One Touch - Jedno dotknięcie Dozownik All-in-One Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek Tacka ociekowa z wkładką Anti-Scratch Wyjmowana jednostka zaparzania Easy Steam Cleaning - proste czyszczenie parą Dołączany system mleczny Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania Młynek cichy jak szept W urządzeniach Melitta ® choćby w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni samoczynny ekspres wyposażony jest w superszybki, a równocześnie cichy jak szept młynek.

Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś „chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz również obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem. 12 przepisów na kawę Cenisz sobie bogactwo? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni dużo Twoich życzeń.

Wybierz cztery klasyki - espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, żeby przygotować 8 innych kawowych specjałów, takich jak lungo, americano lub espresso macchiato.

Łatwa obsługa Panel dotykowy sprawia, że ekspres jest nieskomplikowany w użyciu. Instrukcje, na kolorowym wyświetlaczu TFT o wysokiej rozdzielczości, poprowadzą Cię przez menu w intuicyjny sposób, krok po kroku. Wkładka Anti Scratch Nowo zaprojektowana tacka ociekowa ze stali nierdzewnej ma wkładkę wytwarzaną z wysokiej jakości plastiku, niepodatnego na zarysowania.

Manual Bean Select – Ręczny dobór rodzaju ziaren kawy Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych...zawsze uzyskać najkorzystniejszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik „Bean Select" można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy.

* na ogół delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, solidne ziarna espresso w drugiej. (* Uwaga: Po ręcznej zmianie rodzaju ziaren kawy, ziarna poprzedniego rodzaju nadal znajdują się w młynku i zostaną zużyte, a przejście do nowego typu ziaren kawy nastąpi po około 2-3 zaparzonych filiżankach, zależnie od ustawień mocy kawy.) technika filtra Pro Aqua aby jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta ® Pro Aqua.

Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *. Dlaczego? To logiczne: filtr uniemożliwia osadzaniu się kamienia w układzie wodnym do czasu, aż to realne. To trochę kosztuje, lecz warto.

(* w sytuacji filiżanki o objętości 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i zamiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia). Pamięć Moja Kawa Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy.

Dzięki funkcji „Pamięć Moja Kawa" możesz ustawić ulubione kawowe specjały bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrośni, możesz podzielić się z nimi - Twój ekspres zachowa indywidualne preferencje choćby dla sześciu osób.

Włoski proces przygotowania Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? prawidłowo, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowania zapewnia,komponenty dodane zostaną we właściwej kolejności.

W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w sytuacji cappuccino jest zupełnie odwrotnie... One Touch – Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego.

Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko albo gorąca woda są z łatwością i komfortowo dostępne z One Touch. Double Cup Mode – Tryb dwóch filiżanek Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kaw czarnych lub mlecznych.

Oczywiście to rozwiązanie jest na dodatek dobre dla tych, którzy piją dużo kawy. Dozownik All-in-one Podstaw filiżankę, wybierz kawę... I idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres ma oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy.

Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez zastosowania specjalnych narzędzi. Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta ® jest...

Ca