Melitta F630-103 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Melitta F630-103 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3014.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Ekspres MELITTA Ci Touch Plus F630-103 Czarny
3014.80
Avans.pl
MELITTA F630-103 CI Touch PLUS (antracytowy)
3099.00
Neonet.pl
Ekspres MELITTA Ci Touch Plus F630-103 Czarny
3099.00
Media Expert
F630-103 CI Touch PLUS czarny F630-103 Ekspres ciśnieniowy MELITTA
3099.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ekspres do kawy Melitta CI Touch® PLUS F630-103 z lancą do mleka

Melitta CI Touch® PLUS w nowej odsłonie z lancą do mleka w pakiecie.


Wyjątkowo cichy, dwukomorowy młynek, panel dotykowy, intuicyjna obsługa, przystępna w użyciu i zawsze higieniczna lanca do mleka, a co najważniejsze pyszna kawa powodują,wykorzystywanie ekspresu staje się prawdziwą przyjemnością.

W cenie ekspresu Melitta CI Touch® PLUS proponujemy:

GWARANCJA

Ekspresy Melitta ® zakupione w sklepie anirax.pl objęte są gwarancją door-to-door przez okres 3 lat albo do limitu 15 '000 kaw.

anirax.pl jest Autoryzowanym Salonem sprzedaży i Serwisem gwarancyjnym firmy Melitta.

Najważniejsze atuty ekspresu do kawy Melitta CI Touch ® PLUS


Cichy młynek

Ekspres do kawy Melitta CI Touch ® posiada superszybki i wyjątkowo cichy, stalowy młynek.

Ręczny wybór ziaren - Bean Select

Ekspres wyekwipowany został w pojemnik na ziarna z podziałem na 2 komory. Funkcja Bean Select pozwala na wybór ziarna, na które mamy ochotę w danej chwili albo w zależności od rodzaju przyrządzanej kawy. Komory przełączamy jednym ruchem.

10 specjałów kawowych

Z Melitta CI Touch® można przyrządzić aż 10 specjałów kawowych takich jak w Twojej ulubionej kawiarni. Bezpośrednio z panelu głównego można przygotować Espresso, Caffe Creme, Cappuccino, Latte Macchiato i Piankę mleczną, natomiast wybierając z menu dodatkowo przyrządzimy Ristretto, Lungo, Americano, Espresso macchiato, Caffe Latte, Cafe au lait.

Moja Kawa

Funkcja „My Coffee" umożliwia przygotowanie ulubionej kawy według własnych upodobań, ponieważ zapisuje cechy, takie jak: moc kawy i liczba wody dla każdej zaprogramowanej filiżanki. Dzięki funkcji „Moja Kawa" możesz zapisać 4 ulubione kawy dla każdego z domowników.

Double Cup Mode – Tryb dwóch kaw

Z automatycznym ekspresem Melitta CI Touch ® przyrządzimy 2 kawy czarne lub mleczne jednocześnie.

Liczy się kolejność

Melitta® zgodnie z włoską recepturą pobiera w pierwszej fazie mleko, mleczną piankę i dopiero espresso. I w ten prosty i w pełni automatyczny sposób, ekspres przyrządza nieprzeciętną kawę latte Macchiato, jak z Twojej ulubionej kawiarni. W przypadku cappuccino jest odwrotnie.

Łatwa obsługa i czyszczenie


One Touch

Z Melitta CI Touch ® specjały przyrządzamy przy pomocy jednego przycisku. Ekspres posiada dotykowy panel przedni z najpopularniejszymi specjałami kawowymi do wyboru bezpośredniego takimi jak Espresso, Caffe Creme, Cappuccino i Latte Macchiato. Pozostałe przepisy należy wybrać z menu.

barwny ekran

Melitta ® CI Touch barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości. Nawigacja po menu jest niezwykle instynktowna. Podczas wykonywania procesów czyszczących, na wyświetlaczu pojawiają się stosowne komunikaty, prowadząc nas krok po kroku poprzez daną czynność.

Auto Clean & Descaling – automatyczne czyszczenie i odkamienianie

Ekspres posiada zintegrowane programy czyszczące. Na wyświetlaczu w odpowiednim czasie pojawi się komunikat o konieczności czyszczenia albo odkamieniania. Wystarczy uruchomić dany program i wrzucić tabletkę czyszczącą lub przygotować odpowiednie stężenie środka odkamieniającego.

Jedna wylewka zintegrowana ze spieniaczem do mleka

Ekspres ma jedną wylewkę dla wszelkich rodzajów kaw. Wylewka jest regulowana do wysokości 140 mm i pasuje do wszystkich rozmiarów szklanek. Podświetlenie szklanki sprawia, że nasza kawa jest zawsze genialnie w centrum uwagi.

Wyjmowany zaparzacz

Regularnie czyszczona jednostka zaparzacza zapewnia całkowitą higieną i gwarantuje doskonałą kawę. Zaparzacz można prosto wyjąć i wypłukać pod bieżącą wodą a wnętrze urządzenia przetrzeć wilgotną szmatką. Komunikaty zawiadamiające o potrzebie czyszczenia albo odkamieniania pojawiają się samoczynnie.

Łatwe czyszczenie spieniacza po mleku

Dzięki systemowi "Easy Cleaning" przystawka po mleku jest czyszczona ekspresowo i higienicznie za pomocą gorącej wody i pary. Urządzenie przypomina o tym procesie samoczynnie po każdym przygotowaniu mleka. W każdej chwili możemy zdemontować spieniacz i umyć go ręcznie.

Podsumowując

Najważniejsze atuty ekspresu do kawy Melitta CI Touch®:

  • ekspres przyrządzający podwójne kawy czarne i mleczne za pomocą jednego przycisku
  • wyjątkowo dobra jakość kawy
  • 10 specjałów kawowych + 4 Moja Kawa
  • wyjątkowo cichy młynek z podziałem na 2 komory
  • dotykowy panel przedni
  • automatyczne programy czyszczące
  • wyjątkowo prosta obsługa