Ekspres do kawy Melitta "CI Touch Plus F630-103" promocja 2024

Cena2999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ekspres ciśnieniowy Melitta CI Touch F630-103 1400W TFT One Touch Moja kawa Ekspres ciśnieniowy o mocy 1400 W, wyekwipowany w kolorowy ekran TFT. Stalowy młynek w kształcie stożka z 4 ustawieniami stopnia zmielenia.

4 ustawienia mocy kawy. Wyjmowany pojemnik na wodę o obszerności 1.8 l. System spieniania mleka One-Touch. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Osobny pojemnik na kawę mieloną Dołączany system mleczny pojemność pojemnika na ziarna kawy: 270g (2x135g) Funkcja samoczynnego czyszczenia i odkamieniania ekran: barwny TFT Double Cup Mode: Tryb dwóch filiżanek liczba fabrycznie zaprogramowanych kaw: 10 Funkcja "Moja Kawa" One Touch: Jedno dotknięcie technologia filtra Pro Aqua Ciśnienie: 15 bar objętość pojemnika na wodę: 1,8 l Moc: 1400 W Waga: 9,25 kg rozmiary (WxSxG w cm): 34,0 x 25,5 x 47,0 Młynek cichy jak szept W urządzeniach Melitta nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek.

Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz również obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem. 10 przepisów kawowych Cenisz sobie obfitość? Twój w pełni samoczynny ekspres do kawy spełni niemało Twoich życzeń.

Wybierz cztery klasyki - espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, by przygotować 6 innych kawowych specjałów, takich jak lungo, americano lub espresso macchiato.

Ręczny wybór typu ziaren Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych...zawsze uzyskać najkorzystniejszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik "Bean Select" można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy.

* najczęściej delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, konkretne ziarna espresso w drugiej. Technologi filtra Pro Aqua by jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta Pro Aqua.

Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *. Dlaczego? To logiczne: filtr uniemożliwia osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, lecz warto.

Funkcja Moja Kawa Czy czasami jesteś trochę zapominalski? Nie martw się. W pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić ulubione kawowe specjały bez konieczności studiowania informatyki.

I zanim inni w domu albo w biurze będą zazdrośni, możesz podzielić się z nimi - Twój ekspres zachowa indywidualne preferencje nawet dla czterech osób. Włoski proces przygotowania Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? korzystnie, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury.

Sprytny włoski cykl przygotowania zagwarantuje,elementy dodane zostaną we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w sytuacji cappuccino jest zupełnie odwrotnie...

One Touch - Jedno dotknięcie Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem.

Ciepłe mleko, spienione mleko albo gorąca woda są łatwo i wygodnie dostępne z One Touch. Double Cup Mode - tryb dwóch filiżanek Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kaw czarnych lub mlecznych.

Oczywiście to rozwiązanie jest także prawidłowe dla tych, którzy piją dużo kawy. Dozownik All-in-one Podstaw filiżankę, wybierz kawę... I idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres ma oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy.

Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez zastosowania specjalnych narzędzi. Wyjmowana jednostka zaparzania Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta jest...

Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i z łatwością wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu przystępne i można je bezproblemowo czyścić. Dołączany system mleczny W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego.

prawidłową wiadomością jest to, iż pojemnik na mleko nadaje się do zmywania w zmywarce i mieści się w dowolnej lodówce. System mleczny także jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest w całości oddzielony od systemu kawowego.

Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia. Easy Steam Cleaning - łatwe czyszczenie parą szybkie i higieniczne - zawsze, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni samoczynny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem.

Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają skrupulatne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą. Funkcja samoczynnego czyszczenia i odkamieniania Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczności czyszczenia albo odkamieniania.

Czytelne instrukcje poprowadzą Cię