Melitta F84/0-100 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Melitta F84/0-100 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ekspres MELITTA Barista T Smart F84/0-100
4299.00
Avans.pl
Ekspres MELITTA Barista T Smart F84/0-100
4299.00
Media Expert

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

samoczynny ekspres do kawy Melitta „Barista T Smart" jest istotnie inteligentny, użyteczny i przygotowuje do 18 najróżniejszych napojów kawowych. Możesz radować się 2 napojami na bazie mleka w tym samym czasie.

2 oddzielne pojemniki na kawę ziarnistą pozwalają na zastosowanie 2 rodzajów ziaren kawy. 4 profile użytkownika umożliwiają stworzenie 4 indywidualnych menu. Wygodny ekran sterowania, możliwość sterowania ekspresem przy pomocy inteligentnej aplikacji, a także samoczynne programy konserwacyjne powodują, iż korzystanie z tego ekspresu do kawy to prawdziwa przyjemność.

18 PRZEPISÓW NA KAWĘ ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM Przygotuj 4 tradycyjne napoje kawowe: espresso, czarną kawę, cappuccino i latte macchiato. Uzupełniające menu obejmuje 14 modnych napojów: od americano do flat white albo espresso doppio.

Każdy napój możesz przygotować z łatwością!STEROWANIE przy pomocy INTELIGENTNEJ APLIKACJI MELITTA® CONNECTSteruj ekspresem do kawy bezpośrednio ze swego inteligentnego urządzenia za pomocą inteligentnej aplikacji Melitta® Connect.

Zaprogramuj i zapisz swoje indywidualne ustawienia, zmień przepisy na napoje kawowe. Programy szkoleniowe będą pomocne przy konserwacji.2 POJEMNIKI NA najróżniejszE typy ZIARENPojemnik na ziarna kawy jest podzielony na dwie części, dzięki czemu można używać 2 różnych rodzajów ziaren.

przy pomocy przełącznika znajdującego się obok pojemnika na kawę ziarnistą wybierz, z którego pojemnika będziesz używać ziaren.2 PORCJE NAPOJÓW NA BAZIE MLEKA równocześnie Ekspres nie tylko przygotowuje 2 porcje czarnej kawy na raz, ale także przygotowuje 2 kawy mleczne.AUTENTYCZNY proces PRZYGOTOWYWANIA KAWYNapoje kawowe przygotowuje się zgodnie z autentycznymi recepturami kawowymi, dodając elementy w określonej kolejności.

W przygotowaniu latte macchiato espresso dodaje się po mleku i mlecznej piance, w sytuacji cappuccino - odwrotnie.FUNKCJA INTENSYWNEGO AROMATU Przed zaparzeniem włącz funkcję IntenseAroma, a korpus zaparzonej kawy będzie widocznie gęstszy, a smak mocniejszy (bez zmiany ilości kawy albo wody).4 PROFILE UŻYTKOWNIKA nawet czterech różnorodnych użytkowników ma możliwość stworzenia własnego, odrębnego menu i zaprogramowania i zapisania przepisów na napoje kawowe według własnych upodobań.kolorowy WYŚWIETLACZDzięki kolorowemu ekranowi i wyraźnym, dotykowym ikonom ekspres jest nieskomplikowany w obsłudze.

SUPER CICHY MŁYNEK Niezależnie od tego, czy jest wczesny ranek, czy późny wieczór, korzystaj z ekspresu bez obawy, iż obudzisz swych domowników. Jeden z pierwszych ekspresów do kawy na rynku, który został wyodrębniony znakiem Quiet Mark.PROSTA KONSERWACJA automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania pomagają zapewnić wyśmienitą higienę.

Istnieje możliwość użycia filtra wody (wymieniając go regularnie, odkamienianie ekspresu jest niezbędne tylko raz lub dwa razy w roku).