Melitta PASSIONE OT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Melitta PASSIONE OT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2359.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Ekspres ciśnieniowy MELITTA PASSIONE OT F53/1-102
2359.00
Sferis.pl
Melitta Passione Ot czarny F53/1-102 Eu
2439.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Ten automatyczny ekspres do kawy przygotowuje aż 10 napojów za jednym dotknięciem: od espresso i kawy czarnej po americano lub latte macchiato. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi i automatycznym programom konserwacyjnym, obsługa ekspresu to prawdziwa przyjemność.

Ekspres jest wyjątkowo kompaktowy i innowacyjny, dzięki czemu nadzwyczajnie wpasuje się w wybraną poprzez Ciebie przestrzeń. 10 NAPOJÓW KAWOWYCH ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEMWystarczy wcisnąć przycisk z pożądanym napojem kawowym, a ekspres samoczynnie go przygotuje.

Do wyboru 10 napojów kawowych: ristretto, espresso, lungo, czarna kawa, americano, cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato, cafe latte, cafe au lait. AUTENTYCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEPISÓW NA KAWĘNapoje kawowe przygotowywane są według autentycznych receptur, dodając składniki w określonej kolejności.

podczas przygotowywania latte macchiato espresso dodaje się po spienionym mleku, natomiast w sytuacji cappuccino - odwrotnie. WYLEWKA KAW ALL IN-ONE Z OŚWIETLENIEM LEDUniwersalna wylewka posiada dwa wyloty kawy, jeden mleka i pianki mlecznej, a także dodatkową wylewkę gorącej wody.

Wszystkie znajdują się w jednym miejscu, więc niezalężnie jaki napój chcesz przygotować, umieszczasz filiżankę w tym samym miejscu. Przyjemne oświetlenie LED podświetla filiżankę podczaj przygotowywania kawy.

Wylewkę można podnieść do wysokości 135 mm, dzięki czemu komfortowo zmieści się pod nią choćby wysoka szklanka. Barwny WYŚWIETLACZKolorowy ekran TFT o wysokiej rozdzielczości i czytelne menu wygodne sterowanie ekspresem do kawy.

Wszystkie funkcje są wyświetlane na ekranie. Prosty W KONSERWACJIAutomatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania rewelacyjną higienę. Ekspres ma łatwy w obsłudze program do czyszczenia systemu mleka: wystarczy włożyć rurkę do tacki, wybrać program czyszczenia, a system mleka zostanie wyczyszczony gorącą wodą i parą.

KOMPAKTOWY I nowoczesnYNowoczesna kompozycja ekspresu została tworzona tak, żeby zaoszczędzić miejsce, z jednoczesnym zachowaniem wystarczającej obszerności zbiorników.