Melitta TS F750-201 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Melitta TS F750-201 oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Melitta Barista T F83/0-002
2499.00
OleOle!
-45%
Melitta Barista T F83/0-002
2499.00
RTV EURO AGD
Melitta Barista T Smart F83/0-102
3499.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101
3999.00
RTV EURO AGD
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101
3999.00
OleOle!
Melitta Barista TS Smart F86/0-100
4099.00
OleOle!
Melitta Barista TS Smart F86/0-100
4102.00
RTV EURO AGD
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F85/0-101
4160.14
Media Expert
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F85/0-101
4165.86
ELECTRO.pl
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F86/0-100
4511.95
Media Expert
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F86/0-100
4511.95
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Ekspresy do kawy
Kolor czarny

Opis

Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart® Stal nierdzewna F 86/0-100


  • 21 ulubionych specjałów kawowych
  • młynek cichy jak szept
  • funkcja bluetooth
  • 2 zbiorniki na ziarna - progresywny system wyboru jednego z dwóch rodzajów ziaren
  • progresywny panel dotykowy Touch & Slide zapewniający prostą i komfortową obsługę
  • 2 osobne dysze, które umożliwiają przygotowanie ulubionej kawy bez przesuwania filiżanki
  • funkcja pamięci, dzięki której ekspres zapamiętuje indywidualne ustawienia dla 4 osób
  • samoczynne czyszczenie i odkamienianie


Przy zakupie ekspresu Melitta Barista TS Smart ® ponadto otrzymasz w prezencie:

GWARANCJA

Nasz sklep jest autoryzowanym punktem serwisowym firmy Melitta.

Ekspres Melitta Barista TS Smart ® objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat albo do limitu 15'000 kaw.

Najważniejsze mocne strony ekspresu do kawy Melitta Barista TS Smart ®


Melitta® Connect

Barista TS Smart ® ma aplikację Melitta® Connect, dzięki której możemy zarządzać wieloma funkcjami ekspresu do kawy przy pomocy smartfona. Aplikacja pozwala kreować specjały kawowe według własnych preferencji, ustalając liczba wody, spienionego mleka, moc kawy, czy temperaturę parzenia. W prosty sposób możemy zmieniać ustawienia ekspresu. Aplikacja jeszcze samouczki, które starannie pokazują, jak prawidłowo przeprowadzić cykl czyszczenia, czy odkamieniania.

Wyjątkowo cichy młynek

Ogromną zaletą w pełni samoczynnego ekspresu Barista TS Smart ® jest superszybki i wyjątkowo cichy młynek.

automatyczny dobór ziaren

Barista zaopatrzony został w dwukomorowy zbiornik na ziarna, co oznacza, iż w zależności od naszych preferencji możemy używać dwóch rodzajów ziaren. Wybór optymalnej komory odbywa się w sposób automatyczny zgodnie z tym, do jakiego przepisu kawowego dana komora została przypisana.

Uwaga: Pomimo automatycznego dozowania i mielenia aż do opróżnienia młynka, po zmianie rodzaju ziaren w młynku mogą znajdować się jeszcze nieznaczne ilości poprzedniego rodzaju ziaren.

Front ze stali nierdzewnej

obudowa frontowa wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki powierzchni zapobiegającej pozostawianiu odcisków palców, front Barista TS Smart® pozostaje połyskujący i bez smug.

TFT colour display – barwny wyświetlacz TFT

Wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz TFT zezwala na instynktowną i prostą obsługę.

Touch & Slide – Dotknij i przesuń

Dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide serce każdego estety zabije szybciej. Poprzez delikatne dotknięcie czujników można w prosty i wygodny sposób zaprogramować Barista TS Smart®.

One Touch

Dzięki funkcji One Touch wszystkie z zaprogramowanych 21 rodzajów kawy z dodatkiem mleka lub gorącej wody - można sporządzić jednym dotknięciem.

Double Cup Mode – Tryb dwóch kaw

Tryb dwóch kaw pozwala radować się podwójną przyjemnością kawy bez przesuwania filiżanki. Dwa naciśnięcia wystarczą żeby Melitta Barista TS Smart® zrobił dwie filiżanki dowolnej kawy jednocześnie.

IntenseAroma - 2 warianty sposobu zaparzania

IntenseAroma to innowacyjny proces zaparzania opracowany z myślą o prawdziwych koneserach kawy. Trójfazowy proces zaparzania gwarantuje nam wyjątkowo intensywny smak kawy, bez konieczności zmiany mocy kawy albo ilości wody.


Best Aroma System – najlepszy system Aroma

Zbiornik na ziarna ma uszczelnienie Aromasafe® w celu ochrony smaku i aromatu najróżniejszych ziaren kawy. Bean to Cup oznacza, iż mielona jest tylko taka liczba kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. W celu uniemożliwiania zmieszaniu rozmaitych rodzajów ziarna kawy, młynek działa aż do momentu jego całkowitego opróżnienia. Unikalny wstępny cykl parzenia i ekstrakcji (AES) zapewnia nadzwyczajny smak kawy.

Original Preparation Process – Kolejność przygotowania kaw

Barista TS Smart® przygotowuje kawy przy użyciu elementów w optymalnej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w sytuacji latte macchiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w sytuacji cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.


21 różnych kaw do wyboru

Barista TS Smart® zezwala na przygotowanie aż 21 odmian kaw. Codziennie możemy delektować się innym napojem, zaczynając od klasycznego espresso, cappuccino, flat white, americano, lungo i niemało innych.

My Coffee Memory – Moja kawa

Moc kawy, temperatura parzenia, właściwa ilość kawy, mleko, spienione mleko albo gorąca woda. Funkcja pamięci "Moja kawa" zapisuje jednostkowe preferencje maksymalnie 8 osób, w zakresie przystępnych rodzajów kawy. Powodowanie następuje w komfortowy sposób, przez wybór ustawionej nazwy.

All-in-one Outlet – Wszystko w jednym

Kawa, mleko, spienione mleko oraz gorąca woda - niezależnie od tego, jakie składniki chciałbyś dodać do swej ulubionej kawy, dzięki otworowi wylotowemu All-in-one nie musisz już przesuwać kubka tam i z powrotem. Dzięki regulowanej wysokości do 140 mm jest dużo miejsca choćby na wyższe szklanki do latte macchiato.

Czyszczenie i konserwacja


Easy Steam Cleaning – nietrudne czyszczenie parą

Tak jak w przypadku zintegrowanego programu do wewnętrznego czyszczenia systemu mleka, funkcja przystępnego Czyszczenia Parowego zagwarantuje szybkie i higieniczne czyszczenie; części mające kontakt z mlekiem czyszczone są przy użyciu gorącej wody, a także pary. Za pośrednictwem menu można wybrać albo opcję czyszczenia po każdej filiżance kawy, albo powodować odrębnie.

Auto Clean & Descaling – automatyczne czyszczenie i odkamienianie

Barista TS Smart® samoczynnie wskazuje na wyświetlaczu, gdy urządzenie wymaga czyszczenia lub odkamieniania. Program ten bardzo prosto wywołuje się z menu a ekspres prosto prowadzi nas przez cały proces danej czynności.

Filtr Pro Aqua

Filtr do wody Melitta® Pro Aqua niezaprzeczalnie ulepsza smak kawy. Używając filtr do wody Pro Aqua wystarczy jedynie raz w roku odkamienić ekspres, ponieważ filtr sprawnie uniemożliwia osadzaniu się kamienia w układzie wodnym.

Wyjmowany blok zaparzający

funkcjonalne i nietrudne w obsłudze usunięcie zaparzacza usprawnia utrzymanie ekspresu w czystości. Dzięki wyjmowanemu blokowi zaparzacza mamy nietrudny dostęp do wnętrza ekspresu.

0 WATT

przy pomocy 0-watowego przełącznika, możesz w pełni i w dowolnym momencie wyłączyć swoje urządzenie Barista TS Smart®. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowana funkcja przełącznika wyłączania zapewniają ekonomiczne używanie.