Miele CM5310 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Miele CM5310 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Miele CM 5310 Silence (czarny)
3299.00
OleOle!
-26%
CM 5310 Silence ObsidianBlack Ekspres ciśnieniowy MIELE
3299.00
MediaMarkt.pl
Ekspres do kawy Miele „CM 5310 Silence Black Berry Red"
3479.00
Przyjaciele Kawy
Miele CM 5310 Silence (czarny)
3829.00
RTV EURO AGD
Ekspres MIELE Silence CM 5310 Czarny
4199.00
Media Expert
Ekspres MIELE CM 5310 Silence Czerwony
4439.00
Media Expert

Parametry

Producent:Miele
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.3 l
Rodzaj kawy mielona, ziarna
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor czerwony, czarny

Opis

wykonany przez jednego z najszczególniej znanych na świecie producentów sprzętu AGD, ekspres do kawy Miele „CM 5310 Silence" przeznaczony jest dla tych, którzy chcą radować się swymi ulubionymi napojami kawowymi w towarzystwie dwóch osób.

Urządzenie to jest w stanie przygotować dwa napoje równocześnie - czy to czarną kawę, czy także napój na bazie mleka. Gdy przyjdą do Ciebie goście, możesz zrobić sobie dłuższą przerwę na kawę i skorzystać z funkcji dzbanka.

Bogaty aromat, grubość i nadzwyczajny smak napojów zagwarantuje system Aromatic. Zintegrowane automatyczne programy konserwacji i komponenty nadające się do mycia w zmywarce gwarantują wyjątkowo łatwą konserwację.

lubiane NAPOJE ZA NACIŚNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKUCiesz się najpopularniejszymi napojami kawowymi parzonymi za jednym dotknięciem: ristretto, espresso, czarna kawa, lungo, cappuccino, latte macchiato i latte.

Istnieje też możliwość osobnego przygotowania pianki mlecznej lub gorącego mleka (np. Gdy masz ochotę na filiżankę gorącej czekolady lub kakao). 2 FILIŻANKI LATTE MACCHIATO ZA JEDNYM RAZEMEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5310 Silence" to wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą delektować się kawą w towarzystwie dwóch osób.

Będą mogli Państwo zapomnieć o czekaniu na zaparzenie drugiej porcji kawy - z pomocą tego ekspresu można przygotować dwa napoje jednocześnie!NOWA FUNKCJA DZBANKAJeśli masz gości lub po prostu chcesz cieszyć się nieco dłuższą przerwą na kawę, skorzystaj z funkcji dzbanka: ekspres zaparzy 3-6 porcji kawy za jednym dotknięciem przycisku.

SYSTEM AROMATIC DLA najszczególniej AROMATYCZNEJ KAWYTen ekspres do kawy jest zaopatrzony w młynek, który zachowuje i starannie wyciąga aromat ziaren kawy. W połączeniu z inteligentną technologią infuzji „Miele" zapewnia to, że przygotowany napój będzie zawsze cudownie aromatyczny i pyszny.KAWA WEDŁUG GUSTUPoziom mielenia, ilość zmielonej kawy (moc kawy), temperatura napoju i wielkość porcji - wszystko to można zjednoczyć do indywidualnych upodobań.

istotnie komfortowY samoczynnY SYSTEM MLECZNYEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5310 Silence" wyekwipowany jest w zintegrowany automatyczny system mleczny z rurką. System ten jest niezwykle funkcjonalny: rurkę można zanurzyć prosto w opakowaniu mleka, jak również w każdym innym naczyniu lub pojemniku.

Program samoczynnego płukania systemu mlecznego jeszcze bardziej upraszcza pracę - po każdym przygotowaniu napoju na bazie mleka wystarczy założyć rurkę na tackę ociekową, a system zostanie samoczynnie przepłukany.

Gdy rurka do mleka nie jest stosowana, można ją bezpiecznie przechowywać w specjalnej przegródce.automatycznA KONSERWACJATen ekspres do kawy jest wyjątkowo prosty w konserwacji dzięki samoczynnym programom płukania i czyszczenia systemu mlecznego, czyszczenia systemu zaparzania oraz odkamieniania.

Łatwo wyjmowane komponenty, takie jak system mleczny i jednostka zaparzania kawy, rewelacyjną czystość. Dla jeszcze większej wygody tacka