Miele CM5410 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Miele CM5410 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Miele CM 5410 Silence
3799.00
RTV EURO AGD
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5410 SILENCE
3899.00
Sferis.pl
Miele CM 5410 Silence
3999.00
OleOle!
Ekspres do kawy Miele „CM 5410 OBSW"
4099.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Miele
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

wytworzony poprzez jednego z najszczególniej znanych na świecie producentów sprzętu gospodarstwa domowego ekspres do kawy Miele „CM 5410 Silence" przeznaczony jest dla tych, którzy chcą cieszyć się ulubionymi napojami kawowymi w towarzystwie dwóch osób.

Urządzenie to jest w stanie przygotować dwa napoje jednocześnie - czy to czarną kawę, czy również napój na bazie mleka. Gdy przyjdą do Ciebie goście, możesz zrobić sobie dłuższą przerwę na kawę i skorzystać z funkcji dzbanka.

Bogaty aromat, grubość i świetny smak napojów gwarantuje system Aromatic. Zintegrowane automatyczne programy konserwacji i komponenty nadające się do mycia w zmywarce gwarantują wyjątkowo łatwą konserwację.

popularne NAPOJE ZA NACIŚNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKUCiesz się najpopularniejszymi napojami kawowymi parzonymi za jednym dotknięciem: ristretto, espresso, czarna kawa, lungo, cappuccino, latte macchiato i latte.

Istnieje ponadto możliwość przygotowania pianki mlecznej lub gorącego mleka (np. Gdy masz ochotę na filiżankę gorącej czekolady lub kakao) oraz gorącej wody.2 FILIŻANKI LATTE MACCHIATO ZA JEDNYM RAZEMEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5410 Silence" to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą delektować się kawą w towarzystwie dwóch osób.

Będą mogli Państwo zapomnieć o czekaniu na zaparzenie drugiej porcji kawy - z pomocą tego ekspresu można przygotować dwa napoje równocześnie!NOWA FUNKCJA DZBANKAJeśli masz gości albo po prostu chcesz radować się nieco dłuższą przerwą na kawę, skorzystaj z funkcji dzbanka: ekspres zaparzy 3-6 porcji kawy za jednym dotknięciem przycisku.

OSOBISTE PROFILE UŻYTKOWNIKAOprócz profilu „Miele" albo menu napojów „Miele" można utworzyć 2 profile osobiste, dzięki czemu miłośnicy przeróżnych smaków kawy będą mogli delektować się kawą tak, jak lubią.

różne ilości napojów i parametry przygotowywania czarnych napojów kawowych, napojów na bazie mleka i gorącej wody można wybierać i zapisywać indywidualnie w oddzielnych profilach. SYSTEM AROMATIC DLA najmocniej AROMATYCZNEJ KAWYTen ekspres do kawy jest wyposażony w młynek, który zachowuje i skrupulatnie wyciąga aromat ziaren kawy.

W połączeniu z inteligentną technologią infuzji „Miele" zagwarantuje to, że przygotowany napój będzie zawsze cudownie aromatyczny i pyszny.KAWA WEDŁUG GUSTUPoziom mielenia, ilość zmielonej kawy (moc kawy), temperatura napoju i wielkość porcji - wszystko to można skonsolidować do indywidualnych upodobań.

wyjątkowo komfortowY automatycznY SYSTEM MLECZNYEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5410 Silence" wyposażony jest w zintegrowany automatyczny system mleczny z rurką. System ten jest istotnie funkcjonalny: rurkę można zanurzyć prosto w opakowaniu mleka, jak dodatkowo w każdym innym naczyniu albo pojemniku.

Program automatycznego płukania systemu mlecznego jeszcze bardziej ułatwia pracę - po każdym przygotowaniu napoju na bazie mleka starczy założyć rurkę na tackę ociekową, a system zostanie samoczynnie przepłukany.

Gdy przewód mleczny nie jest używany, m