Philips EP 2224 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Philips EP 2224 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1354.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Philips EP2224/10
1354.90
OleOle!
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 2224/40
1393.58
Sferis.pl
PHILIPS 2200 EP2224/40
1399.00
Neonet.pl
Philips EP2224/10
1399.00
RTV EURO AGD
Ekspres do kawy Philips „EP2224/10"
1599.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.8 l
Moc 1500 W
Rodzaj kawy mielona, ziarna
Szerokość 24 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 37 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor czarny, szary

Opis

Ciesz się pysznym aromatem i smakiem świeżych ziaren dzięki inteligentnemu systemowi zaparzania producenta Philips. Dzięki konwencjonalnemu spieniaczowi do mleka można prosto przygotować wyśmienitą mleczną piankę do ulubionych napojów na bazie mleka.

ESPRESSO I KAWA ZE ŚWIEŻO ZMIELONYCH ZIARENWystarczy nacisnąć przycisk, a ekspres zacznie mielić ziarna na aromatyczne espresso albo czarną kawę. Kawa przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren jest dużo bardziej aromatyczna i smaczna.

klasycznY SPIENIACZ DO MLEKA DLA PYSZNEJ MLECZNEJ PIANKIWlej mleko do filiżanki, zanurz w nim dyszę parową, naciśnij funkcję pary, a w jednej chwili powstanie pyszna mleczna pianka do Twoich ulubionych napojów.

Dysza składa się tylko z dwóch części, dzięki czemu jest nieskomplikowana w czyszczeniu. IntuicyjnE STEROWANIE DOTYKOWEIntuicyjny wyświetlacz dotykowy z łatwo rozpoznawalnymi ikonami funkcji pozwoli Ci prosto wybrać żądany napój, sterować ekspresem i otrzymywać powiadomienia o konieczności zamiany filtra wody lub uruchomienia programu odkamieniania.

KAWA dokładnIE TAKA, JAKĄ uwielbiasz: 12 stopni MIELENIAMożesz regulować ustawienia mielenia i wybierać spomiędzy aż 12 poziomów mielenia: od najdrobniejszego do najgrubszego. CERAMICZNY MŁYNEK NA PONAD 20 000 FILIŻANEKW 100% ceramiczny młynek nie tylko wyśmienicie zmieli ziarna kawy dla każdej filiżanki kawy, lecz jest na dodatek nad wyraz trwały (zaprojektowany na nie mniej niż 20 000 filiżanek).

wyśmienitA TEMPERATURA KAWY, AROMAT I CREMASystem "Aroma Extract" zapewnia optymalny cykl parzenia kawy: temperatura kawy jest utrzymywana na poziomie 90-98°C (rewelacyjna do parzenia kawy), a przepływ wody jest dostosowywany tak,za każdym razem przygotować pyszną kawę.

MY COFFEE CHOICE: przypasuj MOC KAWY I WIELKOŚĆ PORCJIFunkcja "My Coffee Choice" pozwoli Ci w nieskomplikowany sposób przystosować moc kawy i wielkość porcji (do wyboru 3 stopnie). SZCZELNA POKRYWA UTRZYMUJĄCA AROMATPojemnik na kawę ziarnistą wyekwipowany jest w dodatkową pokrywkę.

Nie tylko pomaga ona zachować aromat ziaren kawy, ale także izoluje dźwięk mielenia. FILTR WODY AQUA CLEAN: DO 5000 FILIŻANEK BEZ ODKAMIENIANIAUżywając filtra wody "AquaClean" i wymieniając go zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez ekspres do kawy, możesz przygotować do 5000 filiżanek kawy przed uruchomieniem programu odkamieniania.

perfekcyjnA CZYSTOŚĆ: WYJMOWANY ZAPARZACZWyjmowana i nieskomplikowana do czyszczenia jednostka zaparzająca (najważniejsza część ekspresu do kawy) zapewnia doskonałą czystość systemu przygotowania kawy. SamoczynnY PROGRAM ODKAMIENIANIAZintegrowany z ekspresem do kawy automatyczny program odkamieniania oznajmia, kiedy nadszedł czas na jego uruchomienie.

Częstotliwość działania programu zależy od wybranej twardości wody. DLA TWOJEJ WYGODY - CZĘŚCI NADAJĄCE SIĘ DO MYCIA W ZMYWARCEDla jeszcze większej wygody możesz umyć w zmywarce różdżkę do pary, tackę ociekową i pojemnik na fusy.