Philips EP 3243 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Philips EP 3243 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Ekspres PHILIPS LatteGo EP3243/70
2099.00
Media Expert
-13%
Philips LatteGo Premium EP3243/50
2099.00
RTV EURO AGD
-13%
Philips LatteGo Premium EP3243/50
2099.00
OleOle!
-13%
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS 3200 Series LatteGo Premium EP3243/50
2099.00
MediaMarkt.pl
Ekspres PHILIPS LatteGo EP3243/70 DARMOWY TRANSPORT
2399.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

Co podkreśla ekspres Philips 3200 Latte Go Premium? Latte Go, najszybszy w czyszczeniu system spieniania mleka* System LatteGo z wysoką szybkością miesza mleko z powietrzem w okrągłej komorze spieniania, wytwarzając warstwę kremowej, mlecznej pianki o perfekcyjnej temperaturze.

prędkie czyszczenie System LatteGo składa się tylko z dwóch części i nie ma żadnych rurek. Postępowa budowa powoduje, iż wyczyszczenie go pod bieżącą wodą zajmuje tylko 15 sekund. Mycie w zmywarce LatteGo można komfortowo myć w zmywarce.

dzięki czemu oszczędzisz czas i zadbasz o higienę sprzętu. Przechowywanie w lodówce LatteGo ma pokrywkę, która umożliwia komfortowe przechowywanie mleka w lodówce. * Na podstawie testów konsumenckich przeprowadzonych na próbie 84 uczestników przez niezależną agencję badawczą, porównujących wiodące automatyczne ekspresy do kawy z systemem „One touch cappuccino" (luty 2018, Niemcy).

Twoja ulubiona kawa, już za dotknięciem przycisku! Wybierz jedną z 5 dostępnych kaw: tradycyjną czarną, espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, a ekspres Philips zaparzy ją dla Ciebie w mgnieniu oka.

Delektuj się smakiem ulubionej kawy, kiedy tylko masz ochotę. Ekspres Philips 3200 ma czytelny, dotykowy panel sterowania, który powoduje, iż obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta. Wystarczy wybrać rodzaj kawy i dotknąć odpowiednią ikonkę, a aromatyczny napój zostanie szybko zaparzony!

przystosuj ustawienia ekspresu do Twoich preferencji dzięki funkcji Moja Kawa. W prosty sposób wybierz jedno z trzech ustawień mocy oraz ilości kawy i mleka. Ekspres zapamiętuje Twoje ustawienia i w każdej chwili możesz napić się kawy o świetnej mocy.

System Aroma Extract gwarantuje trafną równowagę pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu. Reguluje przepływ wody i utrzymuje jej temperaturę pomiędzy 90 a 98°C, dzięki temu możesz delektować się pyszną kawą.

Młynki wytwarzane są w 100% z ceramiki. Są wyjątkowo wytrzymałe i skrupulatne. Choćby po przygotowaniu 20 000 filiżanek uzyskasz takie same efekty, jak przy pierwszym mieleniu. Dodatkowo, możesz wybrać jedno z 12 ustawień grubości mielenia ziaren.

Przy parzeniu kawy, jakość wody jest jednakowo ważna, jak ziarna. Zastrzeżony filtr AquaClean likwiduje wapń z wody i zapobiega osadzaniu się kamienia w ekspresie. Filtr AquaClean pozwoli Ci przygotować nawet 5000* filiżanek kawy, bez konieczności odkamieniania urządzenia.

* w sytuacji 8 zamian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego typu kawy, płukania i czyszczenia. Porównaj ekspresy Philips z systemem Latte Go liczba kaw 5 3 6 warianty kaw Espresso, czarna kawa, americano, cappuccino, latte macchiato ponadto: gorąca woda Espresso, czarna kawa, cappuccino na dodatek: gorąca woda Espresso, czarna kawa, americano, cappuccino, latte macchiato, café au lait na dodatek: spienione mleko i gorąca wod...