Philips EP 5363 promocja 2021

Cena2399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.8 l
Szerokość 22 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 34 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor srebrny, czarny

Opis

Ekspres ciśnieniowy EP5363/10

  • 5 rodzajów kaw
  • Zintegrowana karafka na mleko
  • Silver
  • AquaClean

20 tysięcy filiżanek wyśmienitej kawy dzięki trwałym, ceramicznym młynkom
Nasze młynki są wytworzone w całości z ceramiki. Trwałe i staranne, pozwalają na zaparzenie nawet do 20 000 filiżanek perfekcyjnej, aromatycznej kawy.

Kawa o wspaniałej temperaturze dzięki prędkiemu bojlerowi
prędki bojler cieplny przygotuje dla Twojej rodziny gorące espresso i americano za każdym razem o świetnej temperaturze. Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która momentalnie rozgrzewa się do wysokiej temperatury.

Dzięki pojemnikowi z uszczelką Aroma ziarna dłużej zachowują świeżość
Pojemnik na ziarna ze specjalną uszczelką Aroma broni Twoje ulubione ziarna kawy, co umożliwia utrzymanie ich aromatu przez długi czas. Dodatkowo, szczelnie zamknięty pojemnik na ziarna ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.

Regulacja ilości kawy, 5 ustawień mocy aromatu, 5 ustawień młynka
Ten w pełni automatyczny ekspres ma niemało opcji, dzięki którym przystosujesz smak napoju do swych upodobań. Liczba, moc, a także temperaturę każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia. Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać świeże smaki, eksperymentować i kreować napoje, na jakie tylko masz ochotę!

Stwórz i zapisz swój osobisty profil użytkownika
Dzięki funkcji MEMO możesz przygotować kawy, które zawsze trafią w Twój gust. Przypasuj i zapisz ilość kawy, przypasowaną do Twojej ulubionej filiżanki. Twój ekspres zapamięta, jaką kawę lubisz.

Higiena widoczna gołym okiem dzięki w pełni wyjmowanemu blokowi zaparzającemu
Blok zaparzający, stanowiący kluczowy komponent każdego w pełni automatycznego ekspresu, do kawy należy regularnie czyścić. Kompletnie wyjmowany blok zaparzający można starannie umyć, opłukując pod bieżącą wodą.

Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean
Filtr wody AquaClean zastrzeżona innowacja naszej producenta pozwala w adekwatny sposób zastosować w pełni samoczynny ekspres do kawy. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu. Dodatkowo kawa parzona jest z wykorzystaniem wolnej od skażeń wody. Po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

Czysty obieg mleka po każdym użyciu dzięki funkcji samoczynnego czyszczenia
unikatowa funkcja prędkiego czyszczenia karafki na mleko za jednym przyciskiem pozwala na skrupulatne opłukanie systemu spieniania mleka po każdym użyciu

5 rodzajów kaw, w tym cappuccino, na wyciągnięcie ręki

Delektuj się ulubionymi napojami podczas wyjątkowych chwil. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, tradycyjną, czarną kawę czy kawę na bazie mleka, z automatycznym ekspresem do kawy przygotujesz ją błyskawicznie i bez wysiłku!

Delikatna mleczna pianka dzięki karafce do spieniania mleka
Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka, która pieści kubki smakowe. Zintegrowana karafka dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna powłoka pianki o adekwatnej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania. Pojemnik można ponadto komfortowo przechowywać w lodówce, co pozwala zachować słuszną higienę.

*w sytuacji 8 zamian filtra, zgodnie ze wyszczególnioniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczeniaEAN: 8710103859178
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: EP5363/10
rodzaj: Ciśnieniowy
Obsługa: automatyczny
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Tak
Spieniacz do mleka: Tak
objętość zbiornika na kawę: 0.25 kg
pojemność zbiornika na wodę: 1.8 l
Funkcja gorącej wody: Tak
automatyczne wyłączanie: Nie
Wskaźnik poziomu wody: Nie
Podstawa antypoślizgowa: Nie
Funkcje specjalne: prędkie czyszczenie obiegu mleka Funkcja samoczynnego płukania i podpowiedzi dot. Odkamieniania Główny wyłącznik szybki bojler Wyjmowany blok zaparzający Gusto Perfetto Możliwość przygotowania kaw z kawy mielonej Funkcja Double Cup 5 ustawień mocy aromatu 5 ustawień młynka 3 ustawienia temperatury Profil użytkownika regulowana ilość kawy i mleka
Kolor: metaliczny
wymiary: 221 x 340 x 430 mm
Waga: 7.2 kg