Philips HD 7435 promocja 2021

Cena150.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu przelewowy
Pojemność 1 l
Moc 700 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 21 cm
Wysokość 27 cm
Sterowanie mechaniczne
Mielenie nie
Kolor czarny

Opis

Przygotuj swoją ulubioną kawę na miły początek dnia! Delektuj się przepyszną kawą dzięki bezusterkowemu ekspresowi, którego małe rozmiary i inteligentna budowa upraszczają przechowywanie. Po prostu nieprzeciętna kawa Z tłoczkiem aroma twister gwarantującym najlepszy smak -Ze szklanym dzbankiem -Czarny, metalowy Tłoczek aroma twister miesza kawę w celu uzyskania słusznego smaku wyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej stosowny, jednorodny aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki.

Blokada kapania pozwala w dowolnym momencie nalać kawę do filiżanki Blokada kapania zezwala na nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia. Funkcja samoczynnego wyłączania po 30 min zagwarantuje bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energię Po 30 minutach od zaparzenia kawy ekspres samoczynnie wyłączy się, aby zaoszczędzić energię i zapewnić bezpieczeństwo.

Wyłącznik zasilania z podświetleniem LED Podświetlenie oznajmia, iż ekspres do kawy jest włączony. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce Szklany dzbanek i uchwyt filtra można z łatwością umyć w zmywarce.

Wskaźnik poziomu wody proste napełnianie Wskaźnik poziomu wody łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody....