Philips HD 7459 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Philips HD 7459 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 196.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Philips HD7459/20
196.00
OleOle!
-14%
PHILIPS HD7459/20
196.00
Neonet.pl
Philips HD7459/20
199.99
RTV EURO AGD
Ekspres przelewowy Philips „HD7459/20"
229.00
Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.2 l
Moc 1000 W
Rodzaj kawy mielona
Szerokość 21 cm
Głębokość 24 cm
Wysokość 32 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie nie
Kolor srebrny, czarny

Opis

Ekspres przelewowy Philips HD7459/20 Funkcja automatycznego wyłączania po 30 min zapewnia bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energięFunkcja samoczynnego wyłączania po 30 min gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energię Ekspres samoczynnie wyłącza się po 30 minutach od zaparzenia kawy w celu oszczędzenia energii i zapewnienia bezpieczeństwa.

Jest to zgodne z przepisami Unii Europejskiej i dotyczy wszelkich ekspresów do kawy na obszarze państw UE. Jeśli kawa ma pozostać gorąca przez dłuższy czas, należy skorzystać z przystępnego w ofercie firmy Philips ekspresu do kawy z dzbankiem cieplnym.

Funkcja drip stop pozwala w dowolnym momencie nalać kawę do filiżankiFunkcja drip stop pozwala w dowolnym momencie nalać kawę do filiżanki Funkcja drip stop pozwala na nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego procesu parzenia.Tłoczek Aroma Twister miesza kawę w celu uzyskania trafnego smakuTłoczek Aroma Twister miesza kawę w celu uzyskania stosownego smaku unikatowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej trafny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki.Łatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia części w zmywarceŁatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia części w zmywarce Dzbanek i uchwyt filtra można z łatwością umyć w zmywarce.Zegar zezwalający budzić się przy zapachu świeżej kawyZegar zezwalający budzić się przy zapachu świeżej kawy Dzięki zegarowi możesz budzić się przy zapachu świeżej kawy.

Przygotuj ekspres i ustaw czas, a dzbanek świeżej kawy zostanie zaparzony o wybranej porze.Wskaźnik poziomu wody przystępne napełnianieWskaźnik poziomu wody proste napełnianie Wskaźnik poziomu wody łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody.objętość 1,2 l — na 2–15 filiżanekPojemność 1,2 l — na 2–15 filiżanek Ten ekspres do kawy może zaparzyć od 2 do 10 (obszernych) / 15 (niewielkich) filiżanek kawy, maksymalnie 1,2 litra.

równocześnie ma niepokaźne rozmiary, dzięki czemu zajmuje niedużo miejsca w kuchni.