Russell Hobbs 20680-56 promocja 2022

Cena237.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.25 l
Moc 1000 W
Rodzaj kawy mielona
Sterowanie elektroniczne
Mielenie nie
Kolor srebrny

Opis

Ekspres przelewowy Russell Hobbs 20680-56. Kolor: czarno – metaliczny. Ekspres Buckingham uzyskuje słuszną temperaturę parzenia o 50% szybciej i innowacyjną technikę filtrowania, co zapewnia specyficzny smak i mniejsze straty przy oczyszczaniu.

Ekspres wyekwipowany w 24-godzinny programator czasowy. Dzięki jego ustawieniom, kawa może czekać od razu po przebudzeniu lub po wieczornym posiłku. Podświetlany, niebieski pierścień zapala się w trakcie parzenia i pozostaje włączony na etapie utrzymywania ciepła.

Ekspres do kawy Buckingham jest kompaktowy i wyjątkowo stylowy. Pozwala przygotować jednorazowo do 10 filiżanek kawy dzięki szklanemu dzbankowi o obszerności 1,25 litra. A jeżeli nie potrzebujesz tak dużo kawy, wystarczy zmienić ustawienia, żeby przygotować 2-4 filiżanki.

nowoczesna technika dozowania wody nowoczesna technologia dozowania wody przez zmieloną kawę sprawia, że woda przepływa przez kawę jeszcze precyzyjniej i szybciej. Ta lepsza cyrkulacja wody daje obszerniejszy procent rozpuszczonej kawy lepsze wydobycie smaku.

ulepszona technika parzenia kawy z podgrzewaniem wody do optymalnej temperatury i dynamiczniejszym zaparzaniem kawy 50% szybsze nagrzewanie do stosownej temperatury Szklany dzbanek o pojemności 1,25 L Podświetlany na niebiesko pierścień podczas parzenia i utrzymywania temperatury Łyżka do odmierzania kawy w zestawie Przygotowanie max.

10 wielkich filiżanek kawy Wyjmowany koszyk na filtr 24-godz. Programator czasowy Możliwość zaparzenia kawy na 2-4 filiżanki Funkcja samooczyszczania Funkcja przerwania opiekania Wskaźnik poziomu wody