Russell Hobbs 22000-56 promocja 2022

Cena499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj kawy mielona
Sterowanie elektroniczne
Mielenie nie
Kolor czarny

Opis

Mielenie ziaren kawy nie musi być uciążliwe. Ekspres do kawy Chester Grind & Brew jest naprawdę przystępny w użyciu. Po prostu wsyp kawę do młynka, wybierz preferowane ustawienie – od grubo do drobno mielonych ziaren, wybierz moc naparu i liczbę filiżanek i naciśnij przycisk. Już za kilka chwil będziesz mógł się delektować znakomitą kawą.

Ekspres do kawy Chester Grind and Brew posiada funkcję cyfrowego 24-godzinnego programowania, dzięki której możesz ustawić zaparzanie kawy na dowolną godzinę, natomiast podstawka grzewcza utrzymuje ciepło kawy do 40 minut, by jeden napar wystarczył na dłużej. Ekspres jest ponadto wyekwipowany w łatwy do czyszczenia stały filtr, dzięki temu nie musisz korzystać z papierowych filtrów jednorazowych.

Specyfikacja:

technologia cichego parzenia kawy

Do 60% cichsza praca

objętość 12 filiżanek

Szklany dzbanek

Stały filtr z wyjmowanym koszykiem na filtr

24-godzinny programator

Wskaźnik poziomu wody

wybór ilości zaparzanej kawy 4-12 filiżanek

Funkcja przerwania parzenia

Funkcja utrzymywania temperatury

dobór stopnia zmielenia kawy

Skład zestawu:

Ekspres do kawy Chester Grind & Brew RUSSELL HOBBS

instrukcja w języku polskim

oryginalne opakowanie

2 lata gwarancji

Kilka słów o marce:

Od ponad 50 lat Russell Hobbs wyznacza trendy w produktach kuchennych. Pochodząca z pokaźnej Brytanii marka znana jest nie tylko ze stworzenia pierwszego na świecie czajnika elektrycznego,w głównej mierze z unikatowego wzornictwa oraz innowacyjnych rozwiązań użytkowanych w swoich produktach. Czajniki elektryczne, tostery i ekspresy do kawy, z których słyniemy zostały zaprojektowane z myślą o istotnieści ich użytkowników. Skuteczność i wygoda korzystania nie mają sobie równych, a wygląd urządzeń powoduje, iż wniosą one prawdziwy fason do Twojej kuchni.