Saeco Lirika promocja 2019

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Saeco
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.5 l
Moc 1850 W
Szerokość 21 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 37 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor czarny, srebrny

Opis

Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w drobnym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, funkcjonalnego i profesjonalnego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to wyśmienite połączenie funkcjonalności, wygody oraz elegancji. Progresywny design opierający się na połączeniu czerni z stylowymi metalicznymi elementami sprawia, iż urządzenie wyśmienicie będzie wyglądało w Twojej kuchni lub biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich rozmiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany progresywny spieniacz mleka Pannarello załączony do Lirika Base umożliwia przygotowanie genialnych kaw mlecznych. Korzystając z tego poręcznego urządzenia, prosto spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy pozwala na korzystanie z wysokich szklanek, wyśmienitych do tego typu specjałów.

śladowy, a pojemny!

Model Lirika Base wyposażony jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się wspaniale w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Szykowne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki posiadają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę, a także zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest sprawnym urządzeniem, które zmieści się choćby w znikomej kuchni dla pracowników.

genialna jakość

Dzięki zastosowaniu stanowczo produktywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak produkowanej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o rozmaitym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

fachowy, ekspres musi być nie tylko postępowy lecz i prosty w obsłudze. Wykorzystany w Lirika Base graficzny cyfrowy ekran umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym widocznymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno cechować innowacyjne ekspresy!

przystępne czyszczenie

w trakcie codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Gdy wyłącznie będzie konieczne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i komfortowe! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna